Słuchawki gamingowe Tronsmart Glary Alpha Gaming [kolor czarny]

Producent: Tronsmart
 • Dostępność:
  Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Tronsmart zaprojektował słuchawki Glary Alpha Gaming z myślą o wszystkich graczach. Zakładając je na uszy, usłyszysz precyzyjnie każdy, nawet najmniejszy szelest ze swojego otoczenia. To zasługa innowacyjnego algorytmu trójwymiarowego. Dzięki niemu łatwo i dokładnie zlokalizujesz źródło hałasu, a dzięki temu szybko zareagujesz na czekające Cię niespodzianki.

  Pilot do zadań specjalnych

  Na przewodzie znajduje się wielofunkcyjny pilot, który pozwala na zmianę ustawień słuchawek. Włączysz lub wyłączysz mikrofon oraz ustawisz głośność w słuchawkach.

  Wybierz swój gadżet

  Atmosferę rozgrywki na pewno podkręcą efekty świetlne. Rama słuchawek ma wbudowane diody RGB, które pulsują w czasie ich używania. Łatwo wprowadzisz się w imprezowy nastrój. Żeby diody mogły się świecić, trzeba najpierw podłączyć wtyczkę USB do portu w komputerze. Wtyczka USB służy jedynie do zasilania diod LED.

  Nie tylko do gier

  Choć nazywane są słuchawkami dla graczy, to w praktyce mają znacznie więcej zastosowań. Te słuchawki sprawdzą się również do słuchania muzyki, ponieważ pracują w dwóch trybach: emitują dźwięk ze wszystkich stron, jak również pozwalają cieszyć się oryginalną, czystą i płynącą prosto do Twoich uszu muzyką.

  Słuchawki są wyposażone w mikrofon, który wykorzystasz podczas rozmów np. na Skype. Doskonale wyłapuje on ludzki głos, eliminując przy tym zakłócenia z otoczenia. Gdy nie jest używany, mikrofon może być uniesiony do góry. Sama budowa słuchawek, ich odpowiednie dopasowanie do ucha to gwarancja komfortu bez zbędnego ucisku i odbioru muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki lubisz.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: mini-jack
  Cechy dodatkowe: podświetlenie RGB (osobny wtyk USB)
  Waga (g): 320
  Załączone wyposażenie: rozdzielacz mini-jack
  Długość przewodu (m): 2,2
  Nazwa modelu: Glary Alpha Gaming
  Kolor dominujący: czarny