Słuchawki gamingowe Motospeed H60

Producent: Motospeed
 • 99,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Wygodne w użytkowaniu słuchawki Motospeed H60 zapewniają doskonałą jakość audio i dostarczają niesamowitych wrażeń podczas rozgrywki. Dźwięk 3D umożliwi Ci całkowite zanurzenie się w świecie Twoich ulubionych tytułów. Dzięki wysokiej klasy przetwornikowi 50 mm będziesz cieszyć się czysto brzmiącym audio, a wyginany mikrofon pozwoli swobodnie komunikować się ze znajomymi i jeszcze lepiej planować z nimi wspólne działania w grze.

  Jeszcze większa immersja

  W słuchawkach H60 zastosowano najwyższej jakości materiały, które pozwalają na stworzenie wrażenia wirtualnego audio 3D. To, w połączeniu ze wbudowanym trybem dźwięku 7.1, sprawia, że otrzymujemy produkt, który zapewnia zwiększoną immersję podczas rozgrywki lub oglądania filmu. Umożliwia też lepsze wyczucie przestrzenne i rozpoznanie kierunku nadchodzącego dźwięku, dzięki czemu lepiej usłyszysz swoich rywali w grze i błyskawicznie zareagujesz na ich działania.

  Przyjazny użytkownikom mikrofon

  Dołączony do słuchawek teleskopowy mikrofon można swobodnie wyginać, co znacznie ułatwia jego stosowanie. Wyróżnia go także technologia wygłuszania dźwięków zewnętrznych z każdej strony, co zapewnia czystą i przyjemną komunikację głosową. Korzystając z jego możliwości, możesz więc wygodnie rozmawiać z przyjaciółmi lub członkami swojej drużyny w grze.

  Komfort użytkowania

  Słuchawki H60 zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Ich lekka waga 330 g gwarantuje wyjątkowy komfort - nawet, kiedy korzystasz z nich przez długie godziny. Nauszniki wykonane z oddychającego tworzywa są przyjazne dla skóry i przyjemne w dotyku. Wszystko to sprawia, że używanie słuchawek jest tak wygodne, jak możesz to sobie wymarzyć.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: USB
  Cechy dodatkowe: wirtualny dźwięk 7.1
  Waga (g): 330
  Długość przewodu (m): 2,1
  Nazwa modelu: H60