Słuchawki gamingowe JBL Quantum 600

Producent: JBL
 • 669,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Quantum 600 to kolejny level pośród rozwiązań gamingowych. W tym modelu poza klasycznym połączeniem przewodowym zyskujemy komunikację radiową. Wystarczy podłączyć nadajnik USB do komputera.

  Bez kabli

  Jak wskazaliśmy powyżej słuchawki gamingowe JBL Quantum 600 dysponują nadajnikiem, który pozwala na bezprzewodową komunikację słuchawek z komputerem. Rozwiązanie to przygotowano tak, aby pozbyć się wszelkich opóźnień, a rozgrywka odbywała się w pełni płynnie.

  Słuchawki mogą pracować z wyłączonym podświetleniem przez 14 godzin. Wystarczy więc nawet na najdłuższe rozgrywki. A jeżeli zabraknie prądu, zawsze możesz skorzystać z przewodu.

  Solidna konstrukcja

  Słuchawki zbudowano z solidnych i komfortowych materiałów. Pianki w nausznicach dysponują pamięcią kształtu, dzięki czemu zawsze idealnie ułożą się na Twoich uszach. A wielo godzinna rozgrywka nie będzie powodowała zmęczenia.

  Zaawansowany dźwięk

  Słuchawki Quantum 600 dysponują również technologią QuantumSURROUND, którą możesz sterować w aplikacji dostępnej na PC (tylko). Pozwala ona dopasować brzmienie do potrzeb aktualnie ogrywanego tytułu. Słuchawki posiadają również obsługę dźwięku DTS headphone:X w wersji 2.0.

  Za przetwarzanie sygnału odpowiadają duże, 50 mm przetworniki, które generują dynamiczne, pełne detali brzmienie. Dzięki temu nikt nie zaskoczy Cię podczas rozgrywki, a dodatkowo będziesz mógł delektować się ścieżką dźwiękową na najwyższym poziomie.

  Mikrofon

  Słuchawki dysponują regulowanym mikrofonem, który zapewnia wysoką jakość rozmów, redukując hałasy z zewnątrz. JBL Quantum 600 uzyskały certyfikat DISCORD gwarantując tym samym wysoką jakość chatu.

  Szerokie wsparcie

  Połączenie bezprzewodowe współpracuje z komputerami PC, MAC oraz Playstation. Dla pozostałych konsol oraz urządzeń multimedialnych możemy skorzystać z dołączonego przewodu.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 97
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: fale radiowe
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 14
  Czas ładowania (h): 2
  Złącze audio: mini-jack, USB
  Złącze ładowania: USB typ C
  Waga (g): 346
  Załączone wyposażenie: adapter bezprzewodowy USB, gąbka na mikrofon, przewód mini-jack, przewód USB do ładowania
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: Quantum 600