Słuchawki gamingowe JBL Quantum 400

Producent: JBL
 • 399,00 zł / szt. 449,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Quantum 400 to zaawansowane słuchawki gamingowe dla fanów elektronicznej rozrywki. Świeży design i podświetlane logo sprawią, iż słuchawki idealnie wpasują się w Twój gamingowy eko-system.

  Dynamiczne brzmienie

  Za przetwarzanie dźwięku w słuchawkach JBL Quantum 400 odpowiadają 50mm przetworniki. Pracę słuchawek wsparto systemem QuantumSURROUND, którym możesz sterować w aplikacji QuantumENGINE zainstalowanej na Twoim PC. Dodatkowo słuchawki wspierają technologię DTS headphone:X w wersji 2.0.

  Wygoda użytkowania

  W słuchawkach zastosowano wysokiej klasy materiały. Nausznice słuchawek posiadają pianki, które dopasowują się do Twoich uszu zapewniając wyjątkowy komfort. Tworzywa, z których wykonano słuchawki są również bardzo solidne - masz więc pewność, iż nie ulegną one uszkodzeniu.

  Mikrofon

  JBL Quantum 400 posiadają regulowany mikrofon, w którym wykorzystano technologię automatycznego włączania/wyłączania, a także tryb "mute". O klasie Headsetu Quantum 400 świadczy również certyfikat serwisu Discord.

  Wysoka kompatybilność

  Słuchawki współpracują z komputerami PC (oprogramowanie QuantumENGINE), ale także z pozostałymi platformami. Możesz je podłączyć do PS4, Nintendo Switch lub Maca za pomocą USB, albo skorzystać z przewodu mini-jack i podłączyć jest do pozostałych platform.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 98
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: mini-jack, USB
  Waga (g): 274
  Załączone wyposażenie: gąbka na mikrofon, przewód mini-jack, przewód USB
  Nazwa modelu: Quantum 400