Słuchawki gamingowe JBL Quantum 200

Producent: JBL
 • 249,00 zł / szt. 269,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki gamingowe JBL Quantum 200 to wygodny i komfortowy model słuchawek dla graczy. Szeroka kompatybilność zapewnia możliwość odsłuchu na dowolnym sprzęcie do grania.

  Solidne brzmienie

  Duże, 50mm przetworniki słuchawek JBL Quantum 200 gwarantują wyjątkowe doznania dźwiękowe. Solidne niskie tony i detaliczne brzmienie pozostałych zakresów, zapewniają niesamowite doznania podczas rozgrywki. Technologia JBL QuantumSOUND Signature pozwoli Ci znaleźć się w centrum akcji.

  Konstrukcja

  Wygodna konstrukcja wokółuszna oraz komfortowe materiały pozwalają na bardzo długie rozgrywki bez uczucia zmęczenia. Pianki z pamięcią kształtu dopasują się idealnie do Twoich uszu. Niska waga nie obciąża głowy, a miękki pałąk przylega do głowy bez uczucia dyskomfortu.

  Szeroka kompatybilność

  Słuchawki gamingowe JBL Quantum 200 możesz podłączyć zarówno do komputera PC, konsoli jak i innych nietypowych rozwiązań. Słuchawki współpracują ze standardem Windows Sonic, który dostępny jest w systemie Windows 10 oraz konsoli XBOX One. Skorzystasz z nich również na konsoli Nintendo Switch czy też komputerach Mac. W zestawie w razie potrzeby znajdziesz przejściówkę, która pozwoli podłączyć słuchawki i mikrofon do osobnych gniazd.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 40
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Regulacja głośności: tak
  Złącze audio: mini-jack
  Waga (g): 245
  Załączone wyposażenie: gąbka na mikrofon
  Nazwa modelu: Quantum 200