Słuchawki gamingowe Havit H656D

Producent: Havit
 • 89,00 zł / szt. 99,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki gamingowe Havit H656d zostały wyposażone w przetworniki 50 mm, które zapewniają krystalicznie czyste brzmienie. Wielokierunkowy, regulowany mikrofon świetnie rejestruje głos, umożliwiając swobodną komunikację z innymi graczami. Produkt jest lekki i wygodny, możesz więc godzinami grać bez zmęczenia. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje słuchawkom unikalny, gamingowy charakter.

  Doskonale usłyszysz każdego przeciwnika

  Nie daj się zaskoczyć swoim przeciwnikom. Magnetyczne przetworniki 50 mm zapewniają doskonałą jakość audio, a dźwięk przestrzenny 3D pozwoli Ci jeszcze lepiej odnaleźć się w świecie gry i precyzyjnie lokalizować rywali. Z Havit doskonale usłyszysz kroki zbliżających się wrogów i błyskawicznie uprzedzisz ich ruchy.

  Bez przeszkód rozmawiaj z członkami swojej drużyny

  Swobodnie planuj taktykę, wymieniaj uwagi podczas rozgrywki i ostrzegaj członków swojej drużyny przed ewentualnym zagrożeniem. Słuchawki zostały wyposażone w wielokierunkowy mikrofon z redukcją szumów, który pozwala na wygodną, pozbawioną zakłóceń komunikację z pozostałymi graczami. Można go dowolnie wyginać, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosujesz H656d do swoich potrzeb.

  Wygodne, praktyczne, stylowe

  Graj tak długo, jak chcesz, nie obawiając się dyskomfortu. Wykonane z przyjaznego dla skóry, oddychającego materiału miękkie nauszniki doskonale przylegają do uszu, nie wywołując przy tym nadmiernego nacisku. Regulowany pałąk z łatwością dostosujesz do swoich przyzwyczajeń. Słuchawki prezentują się niezwykle stylowo. Prosty, nowoczesny design przypadnie do gustu wielu użytkownikom, a kolorowe, gamingowe podświetlenie przyciąga wzrok i nadaje produktowi oryginalny charakter.

  Szeroka kompatybilność

  Z powodzeniem podłączysz słuchawki do wybranego urządzenia. H656d są kompatybilne z komputerami, laptopami, smartfonami, tabletami i nie tylko! Współpracują też z konsolami takimi jak PS4, XBOX One i Nintendo Switch. Technologia plug&play pozwala uniknąć problemów z konfiguracją i konieczności instalowania sterowników - wystarczy tylko podłączyć słuchawki! Uwaga: aby podłączyć H656d do konsoli z serii XBOX, możesz potrzebować adaptera Microsoft (brak w zestawie).

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 109
  Impedancja (Ω): 21
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: brak informacji
  Złącze audio: mini-jack, USB
  Długość przewodu (m): 2,2
  Nazwa modelu: H656D