Słuchawki gamingowe Havit H2018U

Producent: Havit
 • 119,00 zł / szt. 129,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki gamingowe Havit H2018U dają maksymalny komfort użytkowania poprzez ergonomiczny kształt i najwyższą jakość dźwięku. W połączeniu z profesjonalnym mikrofonem stają się idealnym dodatkiem dla każdego gracza.

  Wysoki poziom

  Niezwykła jakość dźwięku została osiągnięta poprzez użycie wyjątkowo dużych przetworników o wielkości 50 mm w połączeniu z innowacyjnym systemem dźwięku stereo 3D. Wielokierunkowy mikrofon o wysokiej czułości pozwala na prowadzenie rozmów bez jakichkolwiek zakłóceń.

  Wygoda w ciszy

  Idealnie przylegające do głowy poduszki pozwalają na wyciszenie wszelkich szumów z otoczenia dając 100% zanurzenie w dźwięku. Słuchawki zostały zaprojektowane w ten sposób, by nawet po długim użytkowaniu nie powodowały dyskomfortu.

  Dopasowane do każdego

  Słuchawki zostały zaprojektowane w ten sposób, by dawać jak najwyższy komfort. Regulowany rozmiar pozwala na idealne dopasowanie do głowy każdej wielkości, dając taką samą wygodę każdemu użytkownikowi.

  Indywidualny design

  Dla podkreślenia indywidualizmu gracza słuchawki zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Kolor oraz intensywność światła może zostać dopasowana do osobistych preferencji gracza.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 50
  Efektywność (dB): 119
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: przewodowo
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Odłączanie mikrofonu: nie
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: brak informacji
  Złącze audio: USB
  Długość przewodu (m): 2,2
  Nazwa modelu: H2018U