Słuchawki dokanałowe Fiio FH3

Producent: Fiio
 • Dostępność: Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio FH3 to dokanałowe słuchawki przewodowe wyposażone w 3 przetworniki.

  Zaawansowana konstrukcja

  W modelu Fiio FH3 zastosowano zaawansowany układ przetwarzania dźwięku. Zaczynając od podstawowego przetwornika, którym jest 10 mm przetwornik dynamiczny z membraną pokrytą warstwą berylu. Zajmuje się przetwarzaniem niskich częstotliwości, a jego konstrukcja zapewnia wyjątkową odpowiedź dynamiczną w zakresie niskich częstotliwości.

  Za zakres średnio-tonowy odpowiada pierwszy armaturowy przetwornik Knowles BA ED-30262. Dzięki niemu uzyskano wyjątkowo przyjemne wybrzmiewanie instrumentów oraz partii wokalnych.

  Jako układ wysokotonowy pracuje z kolei przetwornik Knowles BA RAD-33518 gwarantując wyjątkowo gładkie brzmienie i precyzyjną kontrolę nad tym zakresem.

  Całość zapewnia płynne przetwarzanie całego oferowanego pasma bez uczucia "przerwy" pomiędzy poszczególnymi zakresami. Pomaga w tym również falowód, który znajduje się wewnątrz każdej słuchawki.

  Konstrukcja

  Obudowy wykonano z aluminium za pomocą wyjątkowo precyzyjnych maszyn CNC. Dzięki temu słuchawki Fiio FH3 prezentują się wyjątkowo, są bardzo solidne, a jednocześnie redukują niepożądane rezonanse.

  Wygodny przewód, który układamy za uchem jest solidny, a także komfortowo podtrzymuje słuchawki umieszczone w naszych uszach. Wykonano go z posrebrzanej miedzi co dodatkowo przyjemnie ociepla brzmienie słuchawek.

  Bogaty zestaw końcówek, który znajdziesz w zestawie pozwoli Ci dopasować brzmienie do swoich preferencji. Możesz skorzystać z liniowych nakładek, basowych nakładek, wokalnych nakładek lub pianek, które również są w pudełku.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 10-40000
  Przetwornik (mm): 10 (dynamiczny), ED30262 (armaturowy), RAD33518 (armaturowy)
  Impedancja (Ω): 24
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 14,6
  Załączone wyposażenie: 2 pary pianek, 3 pary gumek (basowe), 3 pary gumek (wokalne), 3 pary gumek (zbalansowane)
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: FH3