Słuchawki dokanałowe Fiio FH1s [kolor biały]

Producent: Fiio
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio FH1s to wyjątkowe, przewodowe słuchawki dokanałowe przygotowane z myślą nie tylko o codziennym użytkowaniu, ale także zastosowaniu scenicznym.

  Hybrydowa konstrukcja

  W słuchawkach zastosowano połączenie dwóch przetworników. Jednym z nich jest przetwornik dynamiczny w rozmiarze 13,6mm, który wsparto przetwornikiem armaturowym wykonanym w technologii Knowles BA. Dzięki niemu zyskujemy precyzyjne i dynamiczne brzmienie w zakresie średnio-wysokotonowym. Przetwornik dynamiczny zajmuje się natomiast przetwarzaniem niskich częstotliwości.

  Ergonomiczna konstrukcja

  Jak już wspomnieliśmy na początku słuchawki Fiio FH1s mogą być wykorzystywane jako monitory odsłuchowe przez muzyków. Nawet podczas długich sesji czy koncertów słuchawki dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi zapewnią wyjątkowy komfort użytkowania. Solidne i elastyczne przewody przełożone nad uchem zapewnią dodatkowe wsparcie, a także odciążą nasze uszy.

  Personalizacja

  W zestawie ze słuchawkami znajdziemy 2 rodzaje gumek w 3 rozmiarach. Gumki oznaczone jako "bass" dodatkowo podkręcą niskie częstotliwości, a rozwiązanie "balanced" zapewni zrównoważone brzmienie w każdym aspekcie przetwarzanego pasma. Dodatkowo możemy skorzystać z pianek Comply, które zaoferują nam kolejną zmianę, a także zupełnie inne wrażenia z użytkowania.

  Wysoka wydajność

  Impedancja słuchawek wynosi tylko 26 Ohm, w związku z czym słuchawki Fiio FH1s będziemy mogli wysterować w pełni za pomocą dowolnego urządzenia. Wysoka skuteczność gwarantuje odpowiednią głośność nawet przy najmniejszej mocy wzmacniacza wbudowanego w urządzeniu źródłowym.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-40000 Hz
  Przetwornik (mm): Armaturowy oraz dynamiczny 13,6mm
  Efektywność (dB): 106 dB
  Impedancja (Ω): 26 Ω
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 21g
  Załączone wyposażenie: 3 komplety gumek (Bass), 3 komplety gumek (Balanced), 1 para pianek Comply, twarde etui