Słuchawki dokanałowe Fiio FD1 [kolor niebieski]

Producent: Fiio
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio FD1 to słuchawki dokanałowe, przewodowe oparte o dynamiczny przetwornik. Wygodna konstrukcja pozwala na komfortowy odsłuch przez wiele godzin.

  Wyjątkowy przetwornik

  10 mm przetwornik dynamiczny pokryto warstwą berylu, dzięki czemu uzyskano znacznie wyższą sztywność przetwornika tak, aby zapewnić możliwie najbardziej precyzyjne przetwarzanie dźwięku. Jednocześnie jest to bardzo lekka konstrukcja co również pozytywnie wpływa na brzmienie słuchawek Fiio FD1.

  Podwójny napęd magnetyczny

  W słuchawkach zastosowano nietypowe rozwiązanie w konstrukcji napędu magnetycznego przetwornika. Wykorzystano podwójną technologię N50. Dzięki temu uzyskano bardzo wysoką odpowiedź przetwornika, co przełożyło się na jeszcze większa precyzję basu.

  Komfort użytkowania

  W słuchawkach Fiio FD1 wykorzystano również opatentowaną technologię zbalansowanej kontroli ciśnienia powietrza w słuchawkach. Dzięki temu w uszach podczas odsłuchu nie pojawiają się niekomfortowe sytuacje, a jednocześnie system ten pozwala na lepszą kontrolę pracy przetwornika.

  Dodatkowo kształt obudowy słuchawek przewodowych Fiio i jej niska waga pozwalają nam na odsłuch przez bardzo długi czas bez najmniejszego uczucia zmęczenia. Usztywniony przewód przy słuchawkach utrzymuje je stabilnie na naszych uszach.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 15-40000 Hz
  Przetwornik (mm): Dynamiczny 10mm
  Efektywność (dB): 109 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: przewodowo
  Waga (g): 4,5g (pojedyncza słuchawka)
  Załączone wyposażenie: 3 komplety gumek (Bass), 3 komplety gumek (Balanced), 1 para pianek Comply, twarde etui