Słuchawki dla dzieci JBL JR 460NC [kolor biały]

Producent: JBL
 • 399,00 zł / szt. 449,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Zadbaj o swoje dziecko podczas podróży, w trakcie nauki w domu i w innych okolicznościach, zapewniając mu doskonałe słuchawki bezprzewodowe JR 460NC z bezpiecznym dźwiękiem JBL. Są dopasowane do dziecięcych uszu i główek, a także są wygodne i łatwe w użyciu nawet dla najmłodszych. Bezpieczna nauka, zabawa i odkrywanie dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB oraz przyjaznym dla dzieci i bezpiecznym materiałom, które nie ulegają uszkodzeniu ani nie pękają.

  Nawet 20 godzin czasu działania akumulatora (z ANC) wystarczy na długą zabawę przez cały tydzień, a ładowanie trwa zaledwie dwie godziny. Funkcja aktywnej redukcji szumów pomaga utrzymać skupienie dzieci na wykonywanych zadaniach, a wbudowany mikrofon ułatwia im komunikację z przyjaciółmi i nauczycielami. Bezpiecznym dźwiękiem JBL wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku.

  Bezpieczny dźwięk JBL

  Dźwiękiem wysokiej jakości można się cieszyć w każdym wieku, ale chcesz mieć pewność, że Twoje dzieci są bezpieczne podczas zabawy. Dzięki ograniczeniu głośności do 85 dB mogą one bezpiecznie cieszyć się dźwiękiem JBL wysokiej jakości.

  Aktywna redukcja hałasu

  Wycisz wszystkie szumy i rozpraszające dźwięki dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów. Twoje dzieci mogą skupić się na słuchaniu muzyki, oglądaniu ulubionego programu lub nauce online.

  Komunikacja za pomocą wbudowanego mikrofonu

  Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Mogą łatwo rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną podczas przerw, a także z nauczycielami, gdy się uczą.

  Do 20 godzin działania akumulatora i szybkie ładowanie

  Słuchawki JBL JR 460NC zapewniają do 20 godzin czasu odtwarzania (i nawet 30 godz. z wyłączoną funkcją ANC). Ładowanie trwa tylko dwie godziny, więc można szybko wrócić do słuchania.

  Łatwa obsługa zaprojektowana z myślą o dzieciach

  Dzięki niezwykle prostemu i łatwemu w obsłudze sterowaniu Twoje dzieci mają pełną kontrolę. Dopasowane do dziecięcych uszu i główek oraz wykonane z bezpiecznych, przyjaznych dla dzieci materiałów, które nie uszkodzą się ani nie pękają łatwo.

  Odłączany kabel audio i połączenie wielopunktowe

  Podłącz i odtwarzaj lub korzystaj bezprzewodowo. Odłączany kabel audio zapewnia swobodę wyboru i umożliwia słuchanie muzyki w dowolnym miejscu i czasie. Połączenie wielopunktowe umożliwia szybkie przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne.

  Szybkie parowanie Google

  Dzięki funkcji szybkiego parowania Google słuchawki JBL JR 460NC automatycznie łączą się z Twoim urządzeniem z systemem Android. Można również sparować wiele urządzeń, dotykając ich ekranów.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 32
  Efektywność (dB): 81
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 30
  Czas ładowania (h): 2
  Złącze ładowania: USB typ C
  Waga (g): 200
  Załączone wyposażenie: przewód mini-jack, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: JR 460NC
  Kolor dominujący: biały