Słuchawki bezprzewodowe z ANC Skullcandy Venue [kolor czarny]

Producent: Skullcandy
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Produkt niedostępny - zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Venue Wireless to słuchawki nauszne, korzystające z funkcji aktywnej redukcji szumu (ANC), która ma na celu wyeliminować dźwięki i hałasy z otoczenia. Można ją w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu używając ich np. na ulicy, zwiększa się bezpieczeństwo osoby słuchającej. Zostały wykonane z wysokiej jakości, lekkich materiałów, a ich składana konstrukcja umożliwia łatwy transport i przechowywanie. Miękkie nauszniki dają komfort noszenia, a podbity gąbką pałąk pozwala na optymalną regulację.

  Bezproblemowe połączenie

  Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Venue mają wbudowany transmiter Bluetooth, umożliwiający nawiązanie połączenia ze źródłem dźwięku w odległości do 10 metrów. Pozwala to na swobodne przemieszczanie się po mieszkaniu, ćwiczenia na siłowni czy inne aktywności bez konieczności noszenia ze sobą urządzenia źródłowego. Dzięki dołączonemu kablowi istnieje też możliwość podłączenia analogowego. Bardzo praktycznym dodatkiem jest wbudowany nadajnik Tile, który zlokalizuje słuchawki Skullcandy w przypadku ich zgubienia lub kradzieży.

  Długi czas pracy i szybkie ładowanie

  Słuchawki Skullcandy Venue zasila wbudowany akumulator. Gdy jest w pełni naładowany, powinien umożliwić do 24 godzin aktywnego użytkowania. Wyposażono go w funkcję szybkiego ładowania – Rapid Charge. Dzięki niej wystarczy zaledwie 10 minut ładowania, aby można było korzystać ze słuchawek przez pięć godzin. Użyte w słuchawkach przetworniki o średnicy 40 mm oferują doskonałą słyszalność wszystkich tonów. Dlatego słuchawki nauszne Skullcandy Venue sprawdzą się praktycznie przy każdym gatunku muzyki.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: nauszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 40
  Efektywność (dB): 97,3
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 24
  Załączone wyposażenie: Twarde etui, kabel usb, kabel mini jack