Słuchawki bezprzewodowe z ANC Sennheiser PXC 550 II

Producent: Sennheiser
 • 1 149,00 zł / szt. 1 499,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Już przy pierwszej wersji modelu PXC 550 skupiono się na wysokiej jakości dźwięku, w kompaktowej, lekkiej formie, która idealnie sprawdzi się w podróży. Sennheiser PXC 550 II jest kwintesencją poprzedniego modelu ze szczyptą nowości, które przenoszą ją do aktualnych czasów.

  Wyjątkowe brzmienie

  Sennheiser PXC550 II oferują brzmienie możliwie bliskie zamysłowi twórcy utworu, którego słuchamy dodając od siebie odrobinę ciepła w średnim/górnym zakresie dźwięku tam, gdzie oferuje to najlepsze efekty.

  Zachowano wszystkie najlepsze cechy produktu, dodając drobne smaczki i tak otrzymujemy chociażby odrobinę odświeżony wygląd, bardziej stonowany, i praktyczny podczas transportu słuchawek. W zestawie zachowano sprawdzone etui, a słuchawki posiadają tą samą składaną konstrukcję.

  Nowoczesne rozwiązania

  Zaktualizowano również moduł bezprzewodowy, który obsługuje aktualnie standard Bluetooth 5.0 wsparty kodekami aptX oraz aptX LL, który zapewnia nienaganną jakość dźwięku. Oczywiście słuchawki można też podłączyć przewodowo np. do dodatkowego wzmacniacza.

  Długi czas pracy

  Czas pracy na baterii z włączonym trybem ANC wynosi aktualnie 20 h, a po jej wyłączeniu czas ten wydłuża się do 30 h. Słuchawkami PXC 550 II możemy sterować za pomocą asystentów głosowych, panelu dotykowego na obudowie lub aplikacji Smart Control, która pozwoli również dopasować brzmienie do naszych upodobań.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 17-23000
  Impedancja (Ω): 46
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: SBC, aptX, aptX LL, AAC
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 30
  Waga (g): 227
  Załączone wyposażenie: Twarde etui, kabel usb, kabel mini jack, przejściówka samolotowa