Słuchawki bezprzewodowe z ANC Pioneer SE-MS9BN [kolor czarny]

Producent: Pioneer
 • 719,00 zł / szt. 899,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Pioneer SE-MS9BN to kolejny model w rodzinie słuchawek SE-MS wyposażony w funkcję redukcji szumów ANC. Dodatkowo otrzymujemy nowe wykończenie oraz wsparcie dla Google Assistant, który dostępny jest już w naszym kraju. Za dźwięk odpowiadają nadal te same 40 milimetrowe przetworniki CCAW zapewniając wysoką jakość dźwięku oraz spełnienie standardu Hi-Res.

  Zaawansowane rozwiązania

  Technologię Bluetooth wsparto za pomocą kodeka Qualcomm aptX HD w celu zapewnienia jak najmniejszych strat podczas transmisji bezprzewodowej. Słuchawki wyposażono również w funkcję Ambient Awarness Mode, która pozwoli usłyszeć to co dzieje się wokół nas i zapewni nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dodano również w przycisk asystenta głosowego, który w łatwy sposób bez wyjmowania telefonu z kieszeni pozwoli nam wykorzystać jego pełne możliwości.

  Funkcją redukcji szumu oraz AAM możesz sterować za pomocą aplikacji Pioneer Headphone App, którą pobierzesz za darmo ze sklepu z aplikacjami.

  Wysoka wydajność

  Słuchawkom zapewniono również dużą wydajność i długi czas pracy, który dla włączonego trybu ANC wynosi 24 godziny. Ciekawą nowością jest również możliwość sparowania słuchawek z 2 urządzeniami (z jednego słuchamy muzyki, drugim obsługujemy rozmowy – słuchawki przełączają się automatycznie). Dostępne jest również szybkie parowanie za pomocą technologii NFC.

  Za wysoką jakość rozmów odpowiada technologia redukcji echa oraz szumów zewnętrznych dzięki czemu rozmowy prowadzone przez wbudowany mikrofon będą czytelne i klarowne.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: nauszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-22000 Hz (Bluetooth), 5-40000 Hz (kabel)
  Przetwornik (mm): 40 mm
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.2
  Profile i kodeki: SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX HD
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 24h (z ANC)
  Czas ładowania (h): 4h
  Waga (g): 300g
  Załączone wyposażenie: Pokrowiec, kabel do ładowania, kabel mini jack