Słuchawki bezprzewodowe z ANC Kygo A11/800 [kolor biały]

Producent: Kygo
 • 1 349,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki wokółuszne Kygo A11/800 to kwintesencja bezkompromisowego brzmienia, ciekawej stylistyki i najnowszych rozwiązań, które pozwolą nam cieszyć się muzyką w możliwie najlepszej formie.

  Najnowsze rozwiązania

  A11/800 to słuchawki bezprzewodowe, które wyposażono w najnowszy rozwiązania technologiczne. Komunikacja bezprzewodowa odbywa się za pomocą najnowszego standardu bluetooth 5.0. Słuchawki wyposażono również w technologię ANC, którą możesz regulować za pomocą dedykowanej aplikacji Kygo Sound App. Dzięki temu poziom redukcji szumów będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji, w której się znajdziesz.

  Dedykowana aplikacja

  Dzięki wspomnianej wyżej aplikacji możesz również kontrolować profil brzmienia słuchawek i to w bardzo ciekawy, niestandardowy sposób. Wystarczy, że przesuniesz wskaźnik pomiędzy miastami, z których każde oferuje zupełnie inne brzmienie. Możesz zdecydować się na jedno z nich lub ustawić wskaźnik pomiędzy nimi.

  Słuchawki posiadają również wbudowany mikrofon wysokiej klasy, który pozwala prowadzić rozmowy. A dodatkowa funkcja Awarness Mode dzięki niemu zapewni Ci kontakt ze światem zewnętrznym, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Połączenie słuchawek poprzez bluetooth wsparto kodekami aptX, aptX Low Latency oraz AAC. Dzięki czemu jakość muzyki jest niemal perfekcyjna.

  Wygodne sterowanie

  Sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanego panelu dotykowego. Możesz również sterować słuchawkami za pomocą komend głosowych, a parowania dokonać za pomocą technologii NFC. Słuchawki pozwalają na ok. 40 godzin pracy bez ANC i ok. 19 godzin po jego włączeniu. W razie potrzeby możesz skorzystać z dołączonego przewodu.

  Słuchawki wykonano z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu są lekkie i komfortowe, a Twoje uszy nie poczują grama zmęczenia nawet podczas długiej podróży. W zestawie dołączono twarde etui, dzięki któremu zabierzesz swoje słuchawki w ulubione miejsca w pełni bezpiecznie.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 15-22000
  Przetwornik (mm): 40 mm
  Efektywność (dB): 110 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: aptX, aptX Low Latency, AAC
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Pilot: nie
  Czas pracy (h): Do 19 godzin z ANC, do 40h bez ANC
  Czas ładowania (h): 2h
  Zasięg (m): 15 m
  Waga (g): 250g
  Załączone wyposażenie: Twarde etui, kabel usb, kabel mini jack