Słuchawki bezprzewodowe z ANC JBL Live 650BTNC [kolor niebieski]

Producent: JBL
 • Dostępność: Tymczasowo niedostępne Tymczasowo niedostępne
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 650BTNC wyposażono w aktywną redukcję szumów ANC. Komfortowa i lekka konstrukcja w połączeniu z trybem ANC pozwala zrelaksować się w towarzystwie ulubionej muzyki.

  Głosowi asystenci

  Nowe bezprzewodowe słuchawki JBL Live 650BTNC zyskały kilka nowych funkcjonalności. Pierwszą z nowości jest bezpośredni dostęp do asystentów głosowych Alexa oraz Google. Wystarczy dotknąć muszlę słuchawki i wydać polecenie, a nasz ulubiony asystent wykona wybrane przez nas zadanie.

  Wytrzymała konstrukcja

  Słuchawki są lekkie i solidne. Zastosowane te same sprawdzone rozwiązania podnosząc i dopracowując ich jakość tak, abyś nie musiał się martwić, iż słuchawki ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu. Live 650BTNC zapewniają również możliwie najwyższy komfort podczas odsłuchu. Miękki, wyściełany materiałem pałąka nie będzie Cię uwierał nawet podczas najdłuższych odsłuchów, a wygodne i miękkie nausznice nie będą powodowały uczucia dyskomfortu.

  Długi czas pracy

  Słuchawki Live 600BT NC pozwala cieszyć się muzyką do 30 godzin (20 godzin w trybie ANC). A gdy zabraknie Ci prądu wystarczy tylko 15 min ładowania, aby uzyskać kolejne 2 godziny czasu pracy. Jeżeli jednak nie będziesz mógł ich doładować, możesz skorzystać z dołączonego przewodu i połączyć je w klasyczny sposób.

  Oczywiście słuchawki wyposażono w mikrofon i pełne sterowanie, które pozwala wygodnie obsługiwać słuchawki. Słuchawki obsługują również tryb multi-point pozwalający na obsługę 2 urządzeń na raz i automatyczne przełączanie w zależności od potrzeb.

  Dodatkową nowością jest aplikacja My JBL Headhones, która pozwala dopasować dźwięk do własnych upodobań. W słuchawkach znajdziesz 50mm przetworniki zestrojone tak, aby zachować znany wszystkim charakter brzmienia marki JBL z lekko podkręconym basem.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 40 mm
  Efektywność (dB): 100 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.2
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 30 h (do 20 h w trybie ANC)
  Czas ładowania (h): 2 godziny (szybkie ładowanie 15 min = 2h)
  Załączone wyposażenie: Kabel USB do ładowania, kabel mini-jack z mikrofonem, pokrowiec