Słuchawki bezprzewodowe z ANC Fiio EH3 NC

Producent: Fiio
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  Czas realizacji: Produkt niedostępny - zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fiio EH3 NC to wyjątkowe słuchawki bezprzewodowe, o konstrukcji wokółusznej wyposażone w aktywną redukcję szumu ANC. Dzięki zastosowaniu topowych kodeków do transmisji słuchawki te oferują wyjątkową jakość odsłuchu.

  Zaawansowana transmisja

  W modelu Fiio EH3 NC za transmisję jako główny protokół odpowiada Bluetooth 5.0 oparty o układ Qualcomm. Dzięki zastosowaniu chipsetów tej marki dodatkowo oddano nam do dyspozycji zaawansowane kodeki poprawiające jakość przesyłanego sygnału. Możemy skorzystać z formatu LDAC, aptX, aptX HD czy aptX Low Latency, który redukuje opóźnienia.

  Redukcja szumów

  Zaawansowane ANC oparte o 4 mikrofony, działające w dwu drożnej konfiguracji zapewnia stały, bardzo dokładny odczyt zewnętrznych hałasów. Procesor DSP po przeliczeniu otrzymanych danych redukuje zakłócenia i dźwięk zewnętrzny do minimum.

  Solidne brzmienie

  Dzięki zastosowaniu dużego 45mm przetwornika pokrytego z dwóch stron warstwą tytanu, w słuchawkach bezprzewodowych Fiio EH3 NC uzyskano wyjątkowo dynamiczny i precyzyjny bas, a także odpowiedni poziom detali w pozostałych zakresach.

  Certyfikat Hi-Res

  Słuchawki otrzymały certyfikaty Hi-Res Audio oraz Hi-Res Audio Wireless. Dzięki temu otrzymujesz produkt, który zapewni Ci niesamowite doznania na najwyższym poziomie.

  Lekkie i wygodne

  Duża, wokółuszna nausznica gwarantuje komfort użytkowania nawet podczas najdłuższych sesji. Po zakończeniu odsłuchu możesz złożyć słuchawki i bezpiecznie umieścić w dołączonym etui.

  Długi czas pracy

  W najbardziej zaawansowanej konfiguracji tj. włączony Bluetooth oraz tryb ANC słuchawki potrafią pracować do 30h co jest bardzo dobrym wynikiem. Po rozładowaniu możesz je doładować za pomocą nowoczesnego złącza USB-C.

  Aplikacja sterująca

  Słuchawki współpracują z apką Fiio App, która pozwala dopasować brzmienie do Twoich upodobań. Aplikacja pozwala również na konfigurację różnych funkcji słuchawek.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Przetwornik (mm): 45mm
  Efektywność (dB): 98 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: LDAC, aptX, aptX HD, aptX Low Latency, AAC, SBC
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 30h (Bluetooth + ANC)
  Czas ładowania (h): 2-3h
  Waga (g): 293g
  Załączone wyposażenie: Twarde etui, kabel usb, kabel mini jack