Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Life Dot 2

Producent: Soundcore
 • 299,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe Soundcore Life Dot 2 pracują nieprzerwanie przez 8 godzin, a dołączone etui pozwala je doładować, aż o 100 godzin.

  Wyjątkowy komfort

  Słuchawki Soundcore Life Dot 2 wykonano z wyjątkowych materiałów. Słuchawki są bardzo komfortowe i nawet najdłuższe odsłuchy podczas treningów nie będą dla Twoich uszu męczące. Komfortowe gumki w 5 rozmiarach pozwolą na idealne dopasowanie, a dodatkowe 3 pary miękkich, silikonowych skrzydełek AirWing zabezpieczą słuchawki przed wypadnięciem. Nie straszne będą im nawet najtrudniejsze ćwiczenia.

  Świetne brzmienie

  Nie zapomniano również o dopracowanym brzmieniu słuchawek. W słuchawkach Life Dot 2 otrzymujemy 8 mm przetwornik dynamiczny, który dba o przetwarzanie pełnego pasma i oferuje nam, aż 105dB skuteczności. Za komunikację odpowiada kodek Bluetooth 5.0, który gwarantuje stabilne połączenie, a także wysoką jakość dźwięku.

  Słuchawki sparujesz w łatwy i szybki sposób za pomocą funkcji Push and Go. Po wyjęciu z etui słuchawki od razu połączą się z ostatnim zapisanym urządzeniem. Możesz również korzystać z jednej słuchawki w trybie mono i w dowolnym momencie dołączyć drugą uzyskując brzmienie stereo.

  Czas pracy

  Słuchawki na jednym ładowaniu pracują, aż do 8 godzin. Największą zaletą jest jednak etui, które przechowuje dla Ciebie energię pozwalającą na doładowanie słuchawek o kolejne 100 godzin. Dzięki temu możesz zapomnieć o częstym ładowaniu. Dodatkowo po rozładowaniu wystarczy 10 min ładowania, aby uzyskać 90 min pracy.

  Life Dot 2 są również solidne i odporne na uszkodzenia. Certyfikat IPX5 chroni je przed potem i zachlapaniem.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 8
  Efektywność (dB): 105
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 8
  Standard odporności: IPX5
  Waga (g): 60
  Załączone wyposażenie: gumki w 5 rozmiarach, przewód USB do ładowania, Skrzydełka w 3 rozmiarach
  Nazwa modelu: Life Dot 2