Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh [Mood Boost - Confident Yellow]

Producent: Skullcandy
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Mood Boost: Poczuj się pewnie

  Z kolorem Confident Yellow, mamy nadzieję, że utwierdzimy Cię w przekonaniu, że podołasz wszystkim wyzwaniom, których się podejmiesz. Pewność siebie to mięsień, więc zacznij go ćwiczyć.

  Produkty Mood Boost to wyjątkowa limitowana edycja słuchawek marki Skullcandy. Słuchawki są również zapakowane w niestandardowe, kwadratowe pudełko, które idealnie nadaje się na prezent - dzięki motywowi Mood Boost na pewno zrobi wrażenie.

  Model Sesh

  Skullcandy Sesh True Wireless poszerzają ofertę marki Skullcandy o kolejne całkowicie bezprzewodowe słuchawki z dołączonym etui ładującym. Nowoczesna forma oraz kompaktowy rozmiar pozwolą Ci komfortowo słuchać ulubionej muzyki.

  Wysoka odporność

  W modelu Sesh zastosowano standard ochrony IP55, któremu nie straszna jest woda, pot czy zabrudzenia. Dzięki temu możesz ze słuchawek korzystać zarówno na co dzień jak i podczas uprawiania wszelkich aktywności. Wyjątkowo lekka konstrukcja pozbawi Cię uczucia ciężkości słuchawek w uszach, a zastosowane gumki zapewnią pełny komfort.

  Nowoczesne brzmienie

  Wyjątkowe, dynamiczne brzmienie znane z produktów Skullcandy zapewni Ci niesamowite doznania brzmieniowe i pełny energii odsłuch ulubionych utworów. Słuchawki pracują w nowym standardzie Bluetooth 5.0, który zapewnia mniejsze zużycie energii oraz wyższą jakość dźwięku.

  Słuchawki posiadają wbudowany mikrofon i możesz przez nie rozmawiać. Możesz również wyzwolić asystenta głosowego i wydawać komendy. Czas pracy słuchawek to ok. 3 godzin, a dołączone etui pozwala Ci na doładowanie o kolejne 7 dając łącznie 10 godzin pracy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Przetwornik (mm): 6 mm
  Efektywność (dB): 99-105db
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 3h godzin, możliwość doładowania w etui o 7h
  Waga (g): 10,6 g słuchawki, 59,5 g etui
  Załączone wyposażenie: Gumki w 3 rozmiarach, kabel do ładowania