Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh Evo [Mood Boost - Curious Blue]

Producent: Skullcandy
 • 279,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Mood Boost: Czuj się zaciekawiony

  Jeśli rok 2020 coś nam przyniósł, to z pewnością wzbudził nasze zaciekawienie swoją osobliwością. Sprawił, że zadawaliśmy sobie pytania typu "dlaczego", "jak" i "co mogę zrobić?" Świętujemy nasze wspólne kwestionowanie wszystkich rzeczy - w nadziei, że zawsze będziemy ciekawi lepszego.

  Produkty Mood Boost to wyjątkowa limitowana edycja słuchawek marki Skullcandy. Słuchawki są również zapakowane w niestandardowe, kolorowe pudełko, które idealnie nadaje się na prezent - dzięki motywowi Mood Boost na pewno zrobi wrażenie.

  Skullcandy Sesh Evo to naturalne rozwinięcie prawdziwego hitu jakim okazał się model Sesh na całym świecie. Słuchawki zyskały nowe funkcjonalności oraz zaawansowane rozwiązania.

  Długi czas pracy

  Pierwszą i najistotniejszą nowością jest czas pracy na baterii. Model Sesh Evo może teraz pracować nieprzerwanie do 5h, a etui pozwoli doładować je o kolejne 19h - dając łącznie do dyspozycji 24 godziny w towarzystwie Twojej ulubionej muzyki. Po rozładowaniu etui naładujesz za pomocą nowoczesnego portu USB-C. Technologia Rapid Charge w ciągu 10 minut ładowania słuchawek daje 2 godziny grania, a 10 minut ładowania etui, aż 4 godziny doładowania.

  Nowoczesne funkcje

  Kolejną zmianą jest możliwość pracy każdej słuchawki w niezależny sposób, co było do tej pory niemożliwe. Słuchawki zyskały również kilka pomniejszych funkcji. Jedną z nich są wbudowane presety EQ, które pozwalają dopasować brzmienie słuchawek do aktualnej chwili i Twoich upodobań.

  W słuchawkach Skullcandy Sesh Evo znajdziesz również lokalizację Tile, która pozwoli Ci odnaleźć słuchawki w dowolnym momencie. Transmisję oparto o protokół Bluetooth 5.0, który zapewnia wysoką jakość dźwięku oraz stabilną, nieprzerwaną transmisję z urządzeniem źródłowym.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Przetwornik (mm): 6 mm
  Efektywność (dB): 99-105db
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 5h, możliwość doładowania w etui o 19h
  Czas ładowania (h): 1h słuchawki, 2h etui
  Standard odporności: IP55
  Zasięg (m): 10 m
  Waga (g): 63,5g
  Załączone wyposażenie: 3 komplety gumek, kabel do ładowania