Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Indy ANC [kolor szary]

Producent: Skullcandy
 • 549,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Indy ANC to całkowicie bezprzewodowe słuchawki wyposażone w aktywną redukcję szumów ANC.

  Zaawansowana konstrukcja

  Model Indy ANC zbudowano w oparciu o 12 mm przetworniki, które zapewniają niesamowite doznania dźwiękowe. Wyjątkowa dynamika, pełny zakres przetwarzania oraz solidna podstawa basowa to cechy charakterystyczne brzmienia tego modelu. Dodatkowo za pomocą aplikacji Skullcandy App możesz dopasować je do swoich upodobań.

  Po zainstalowaniu aplikacji za jej pomocą możesz również wykonać pomiar swojego słuchu. Słuchawki Indy ANC przygotują profil Twojego słuchu i dopasują do niego brzmienie tak, aby nie umknął Ci żaden detal.

  Możliwości

  Słuchawki posiadają wbudowaną aktywną redukcję szumów, która pozwala całkowicie odłączyć się od świata zewnętrznego. Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba możesz skorzystać z trybu AmbientAware i usłyszeć to, co dzieje się dookoła Ciebie.

  Do dyspozycji masz też technologię lokalizacji Tile, która nie pozwoli Ci zapomnieć o swoich słuchawkach i odnaleźć je w łatwy sposób.

  Czas pracy

  Czas pracy słuchawek Skullcandy Indy ANC to aż do 5 godzin z włączonym ANC. Jeżeli zrezygnujesz z redukcji szumów, czas ten zwiększysz do 9 godzin. Etui ładujące pozwoli Ci doładować słuchawki o kolejne 14 godzin (licząc z włączonym ANC) lub 23 godziny bez ANC.

  Słuchawki możesz ładować zamiast dołączonego przewodu - 10 minut ładowania dzięki technologii Rapid Charge da Ci 2 godziny pracy słuchawek. Słuchawki możesz też ładować bezprzewodowo na dowolnej ładowarce Qi.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 12
  Efektywność (dB): 98
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: nie
  Czas pracy (h): 5
  Złącze ładowania: USB typ C
  Cechy dodatkowe: AmbientAware, bezprzewodowe ładowanie, kalibracja Audiodo, lokalizacja Tile, Personal Sound Profile, Rapid Charge
  Waga (g): 76
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, haczyki w 2 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Indy ANC