Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Crusher Evo [kolor szary]

Producent: Skullcandy
 • 599,00 zł / szt. 899,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Crusher Evo to wyjątkowe doznanie. Bas jest nie tylko słyszalny, ale również w pełni odczuwalny.

  Zaawansowana konstrukcja

  Skullcandy Crusher Evo to rozwiązanie, które nie ma sobie równych. Zaawansowany przetwornik, który generuje dźwięk oraz dodatkowe wibracje pozwoli Ci je poczuć na sobie. Poziom ten może być przez Ciebie regulowany za pomocą suwaka dostępnego na jednej z nausznic. Dopasujesz go tym samym do swoich upodobań.

  Crusher Evo poza manualnymi ustawieniami oferuje Ci możliwość połączenia z aplikacją Skullcandy App, w której dodatkowo możesz konfigurować brzmienie tak, aby dopasować je do tego czego oczekujesz od słuchawek. Dodatkowo dzięki współpracy z firmą Audiodo możesz spersonalizować słuchawki dopasowując je do swojego słuchu.

  Nowoczesne rozwiązania

  Słuchawki Skullcandy Crusher Evo oferują połączenie bezprzewodowe w technologii Bluetooth 5.0. Dzięki temu masz pewność, iż połączenie będzie stabilne oraz zapewni odpowiednią jakość przesyłanego dźwięku. W razie potrzeby masz również do dyspozycji przewód mini-jack, którym możesz podłączyć słuchawki do dowolnego źródła.

  W słuchawkach wbudowano również system lokalizacji Tile, który pozwoli Ci odnaleźć słuchawki jeśli zapomnisz, gdzie je odłożyłeś.

  Czas pracy

  Słuchawki mogą pracować nieprzerwanie przez 40 godzin. Do dyspozycji masz również tryb Rapid Charge, który w ciągu 10 min ładowania zapewni Ci aż 4 godziny pracy. W słuchawkach zastosowano nowoczesne gniazdo USB-C.

  W zestawie znajdziesz również miękki pokrowiec na słuchawki, który zabezpieczy je podczas podróży.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 40
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 40
  Waga (g): 312
  Załączone wyposażenie: pokrowiec, przewód mini-jack, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Crusher Evo