Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser Momentum True Wireless 2 [kolor biały]

Producent: Sennheiser
 • 1 249,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Sennheiser Momentum True Wireless 2 to wyjątkowy produkt o niebanalnym brzmieniu i jakości wykonania stojącej na najwyższym poziomie. Słuchawki zbudowano w oparciu o najnowsze rozwiązania bezprzewodowe.

  Jakość dźwięku

  Słuchawki bezprzewodowe Momentum True Wireless 2 to wyjątkowo dynamiczne brzmienie, pełne szczegółów oraz mnóstwa energii. Zaawansowane przetworniki przetwarzają wyjątkowo szerokie pasmo przenoszenia.

  Transmisję Bluetooth oparto o najświeższy kodek Bluetooth w standardzie 5.1. Aby zapewnić jak najmniejszą stratę podczas transmisji wykorzystano sprawdzony kodek Qualcomm aptX. Dzięki niemu jakość dźwięku stoi na najwyższym poziomie.

  Nowoczesne rozwiązania

  Słuchawki Sennheiser posiadają wbudowany equalizer, dzięki któremu dopasujesz brzmienie słuchawek do swoich upodobań. Więcej basu, średnicy - dla tych słuchawek to nie problem. Zarządzaj nimi dzięki aplikacji Sennheiser Smart Control.

  Abyś jeszcze bardziej mógł skupić się na odtwarzane muzyce słuchawki dysponują trybem ANC, który odizoluje Cię od zewnętrznych hałasów. W razie potrzeby usłyszenia tego co dzieje się obok Ciebie możesz skorzystać z technologii Transparent Hearing, która przekaże dźwięk z zewnątrz do Twoich uszu.

  Długi czas pracy

  Słuchawki na jednym ładowaniu pracują przez 7 godzin. łącznie z doładowaniami w etui masz do dyspozycji 28 godzin słuchania. Jednocześnie 10 min ładowania da Ci 1,5h odtwarzania ulubionej muzyki.

  Słuchawki Momentum True Wireless 2 posiadają również wsparcie dla asystentów głosowych, którego w dzisiejszych czasach nie mogło zabraknąć.

  Materiały

  Do produkcji słuchawek wykorzystano wyjątkowe materiały. Dzięki temu słuchawki są lekkie (6g pojedyncza słuchawka) i solidne, a jednocześnie wyglądają wyjątkowo. Słuchawki spełniają standard IPX4, możesz więc zabrać je ze sobą na trening nie martwiąc się o uszkodzenie.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-21000
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.1
  Profile i kodeki: SBC, AAC, aptX, HSP, HFP, AVRCP, A2DP
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 28
  Czas ładowania (h): 1,5
  Standard odporności: IPX4
  Waga (g): 70
  Załączone wyposażenie: gumki w 4 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Momentum True Wireless 2