Słuchawki bezprzewodowe Sennheiser Momentum 3 Wireless [kolor czarny]

Producent: Sennheiser
 • 1 699,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Sennheiser Momentum 3 Wireless to wyjątkowo komfortowe słuchawki bezprzewodowe wykonano z najwyższą dbałością o wszelkie szczegóły. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z nowoczesną technologią to definicja tego produktu.

  Transmisja sygnału

  Słuchawki Sennheiser Momentum 3 Wireless komunikują się z urządzeniem źródłowym za pomocą kodeka Bluetooth w standardzie 5.0. Wsparto go dodatkowo kodekami Qualcomm aptX oraz aptX Low Latency, które zapewniają najwyższą jakość przesyłanego dźwięku. Dzięki takim rozwiązaniom masz pewność, że jakość dźwięku pozostanie na najwyższym poziomie.

  Jeżeli zabraknie Ci prądu, albo po prostu wolisz takie rozwiązanie możesz słuchawki połączyć za pomocą dołączonego przewodu mini-jack.

  Nowoczesne rozwiązania

  Sennheiser przygotował również aplikację sterującą Smart Control, która pozwala Ci na obsługę funkcji słuchawek oraz dopasowanie brzmienia do Twoich upodobań za pomocą equalizera.

  Słuchawki posiadają wbudowaną aktywną redukcję szumów ANC o nazwie Noise Gard, która jest jednym z najbardziej zaawansowanych systemów na świecie. 4 mikrofony pomiarowe dbają o precyzyjny pomiar, gwarantując redukcję wszelkich zakłóceń z zewnątrz w najwyższym możliwym stopniu. W razie potrzeby usłyszenia tego co dzieje się na zewnątrz możesz skorzystać z funkcji Transparent Hearing.

  Długi czas pracy

  Słuchawki Sennheiser Momentum 3 Wireless mogą pracować nieprzerwania do 17 godzin przy włączonym połączeniu Bluetooth i trybie ANC.

  W słuchawkach wbudowano również mikrofony, które pozwolą Ci prowadzić rozmowę. Za pomocą przycisków na obudowie możesz odbierać połączenia.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 6-22000
  Efektywność (dB): 118
  Impedancja (Ω): 100
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: NFC, HSP, HFP, AVRCP, A2DP, DIS, BAS, aptX, aptX LL, AAC, SBC
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 17
  Czas ładowania (h): 3
  Waga (g): 305
  Załączone wyposażenie: etui, przewód mini-jack, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Momentum 3 Wireless