Słuchawki bezprzewodowe QCY T9 TWS [kolor czarny]

Producent: QCY
 • 59,90 zł / szt. 89,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • QCY T9 TWS to słuchawki bezprzewodowe z dodatkowym haczykiem podtrzymującym słuchawki w uchu. Dzięki temu masz pewność, iż słuchawki pozostaną na swoim miejscu.

  Dynamiczne brzmienie

  Przetworniki zastosowane w słuchawkach QCY T9 TWS gwarantują solidne i dynamiczne brzmienie, które napędzi Cię do działania. Transmisja Bluetooth 5.0 zapewnia transmisję bez zakłóceń i w odpowiedniej jakości tak, abyś nie tracił nic ze swojej ulubionej muzyki.

  Szybkie działanie

  Słuchawki QCY T9 TWS po wyjęciu z etui są już połączone z Twoim telefonem. Pierwsze parowanie przyspiesza aplikacja QCY, którą pobierzesz ze sklepu z aplikacjami. Dodatkowo możesz w niej skonfigurować gesty za pomocą których będziesz sterował słuchawkami. Do dyspozycji masz również equalizer, który pozwoli Ci dopasować brzmienie do swoich upodobań. Znajdziesz tam również możliwość znalezienia połączonych słuchawek oraz aktualizację ich oprogramowania.

  Czas pracy z doładowaniami w etui wynosi do 20 godzin. Po jego rozładowaniu wystarczy doładować etui za pomocą dołączonego przewodu. Czas pełnego ładowania etui wynosi ok. 2 godzin.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 6
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 20
  Czas ładowania (h): 2
  Standard odporności: IPX4
  Zasięg (m): 10
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: T9 TWS