Słuchawki bezprzewodowe QCY T6 TWS

Producent: QCY
 • Dostępność:
  Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe QCY T6 TWS to świetne rozwiązanie dla osób aktywnych. Komfortowe pałąki zapewniają wysoki poziom trzymania oraz komfort podczas uprawiania sportu.

  Niestandardowa konstrukcja

  QCY T6 TWS to zupełnie inny pomysł na konstrukcję słuchawek sportowych w wersji pozbawionej przewodów. Słuchawki dokanałowe wyposażono w dodatkowy pałąk, który podtrzymuje słuchawki na właściwym miejscu. Dzięki niemu kanał słuchowy zostanie odciążony zapewniając komfort i wygodę użytkowania. Nie musisz martwić się o nie nawet podczas najbardziej rozbudowanych treningów.

  Brzmienie

  Solidne, dynamiczne brzmienie słuchawek QCY napędzi Cię do działania i zmotywuje do ćwiczeń. Możesz dodatkowo pobrać dedykowaną aplikację, w której do dyspozycji masz equalizer. Dzięki niemu dopasujesz brzmienie do swoich upodobań. Jednocześnie skonfigurujesz gesty do kontroli słuchawek oraz łatwo sparujesz je z telefonem.

  Pewne połączenie

  Transmisję oparto na kodeku Bluetooth w standardzie 5.0, który zapewnia stabilne połączenie oraz wysoką jakość przesyłanego dźwięku. Słuchawki mogą pracować na jednym ładowaniu do 6 godzin. Wykorzystując etui ładujące do dyspozycji masz 30 godzin odtwarzania.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 12
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP, AVRCP, HFP, HSP, SBC
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 30
  Standard odporności: IPX4
  Zasięg (m): 10
  Waga (g): 8,2
  Załączone wyposażenie: przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: T6 TWS