Słuchawki bezprzewodowe QCY HT01 [kolor granatowy]

Producent: QCY
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • QCY HT01 to zaawansowane słuchawki bezprzewodowe z ANC i etui ładującym.

  Twój muzyczny świat

  Słuchawki QCY HT01 to nie tylko redukcja szumów. To także wyjątkowe brzmienie, które oparto o 7 mm przetworniki. Zapewnia on doskonałą jakość dźwięku i wyjątkową dynamikę.

  Słuchawki komunikują się za pomocą kodeka Bluetooth 5.0, który dodatkowo zapewnia odpowiednią jakość przesyłanego sygnału. Wsparto go również dodatkowymi profilami, które poprawiają brzmienie.

  Odetnij się od świata

  Słuchawki posiadają aktywną redukcję szumów ANC, która dzięki dwóm, zaawansowanym mikrofonom idealnie dopasuje się do warunków, zapewniając tym samym pełną izolację do zewnętrznych hałasów.

  Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł w pełni skupić się na swojej ulubionej muzyce. W razie potrzeby w każdej chwili możesz wyłączyć tryb ANC i odzyskać komunikację ze światem zewnętrznym.

  W słuchawkach dostępny jest również drugi tryb o nazwie Outdoor, który możesz wykorzystać np. podczas uprawiania sportu. Pozwoli Ci on zredukować hałasy typowe dla tego typu aktywności. Może to być np. szum wiatru podczas biegania czy jazdy na rowerze.

  Zanurz się w świecie gier

  W słuchawkach QCY HT01 udostępniono specjalny tryb redukujący opóźnienia w przesyłaniu sygnału tak, abyś mógł skupić się nawet na najbardziej dynamicznej rozgrywce.

  Sterowanie

  Na każdej słuchawce umieszczono dotykowe panele, które pozwolą Ci zmieniać ustawienia lub włączać/wyłączać konkretne funkcje. Słuchawki posiadają kilka gestów, które po zapamiętaniu ułatwią Ci obsługę odtwarzania lub odbieranie rozmów telefonicznych - słuchawki posiadają wbudowane mikrofony.

  Słuchawki możesz również konfigurować i obsługiwać za pomocą dołączonej aplikacji. Dostępny jest equalizer, dzięki któremu dopasujesz brzmienie do swoich potrzeb, a także szybkie parowanie i możliwość zlokalizowania słuchawek, które zostawiłeś w jakimś zakamarku.

  Energia

  Słuchawki z włączonym trybem ANC pracują nieprzerwanie do 3,5 godzin. Po wyłączeniu ANC zyskujemy dodatkową godzinę (4,5 h). Dołączone etui pozwoli Ci doładować słuchawki o kolejne 30 godzin. Etui możesz naładować ponownie za pomocą dołączonego przewodu USB-C lub bezprzewodowo na dowolnej ładowarce Qi.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 7
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP, AAC, AVRCP, HFP, HSP
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: nie
  Czas pracy (h): 4,5
  Złącze ładowania: USB typ C
  Cechy dodatkowe: bezprzewodowe ładowanie
  Zasięg (m): 10
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: HT01