Słuchawki bezprzewodowe Proda Remax Earbuds PD-BT101 [kolor biały]

Producent: Proda
 • 199,00 zł / szt.
 • szt.
Gwarancja: 12 miesięcy
 • Dodaj recenzję:
 • Proda Remax Earbuds PD-BT101 to wygodne bezprzewodowe słuchawki, które mogą Ci towarzyszyć wszędzie, gdziekolwiek jesteś. Modele dokanałowe marki Proda w stabilny sposób łączą się z odtwarzaczem, przesyłając czyste i świetnie brzmiące dźwięki. Dzięki takim funkcjom jak redukcja szumów ANC, hałasy z zewnątrz zostają niemal całkowicie odcięte, a Ty cieszysz się wyłącznie towarzystwem swojej ulubionej muzyki lub prowadzisz niczym niezakłóconą rozmowę.

  Słuchawki z etui

  Idealnie dopasowane do słuchawek etui chroni je przed zgubieniem i uszkodzeniami. Przenoszone w torbie, plecaku, a nawet kieszeni nie ulegną zabrudzeniom.

  Sterowanie dotykowe – szybkie i wygodne

  Dotykowe sterowanie słuchawkami pozwala na szybkie i sprawne przełączanie utworów, odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych. Włączysz w ten sposób funkcję redukcji szumów i wyłączysz ją, a także skorzystasz z innych opcji, jakie daje ten sprzęt.

  Bezprzewodowe i wygodne w obsłudze

  Te słuchawki marki Proda są całkowicie bezprzewodowe, co znacznie ułatwia korzystanie z nich w domu, w pracy i w plenerze. Podczas ćwiczeń czy odpoczynku żadne kable nie plątają się wokół szyi, a Ty czujesz się swobodnie i oddajesz ulubionym czynnościom w rytm muzyki.

  Łączność przez Bluetooth 5.0

  Bluetooth 5.0 gwarantuje uzyskanie wysokiej jakości połączenia między słuchawkami oraz urządzeniem odtwarzającym muzykę. To oznacza, że możesz cieszyć się dźwiękami przesyłanymi w czasie rzeczywistym bez zakłóceń, zacinania czy opóźnień w transmisji.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: brak informacji
  Czas pracy (h): 3,5
  Czas ładowania (h): 1
  Złącze ładowania: USB typ C
  Zasięg (m): 10
  Nazwa modelu: Remax Earbuds PD-BT101
  Kolor dominujący: biały