Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Taotronics TT-BH060

Producent: Taotronics
 • 245,00 zł / szt. 299,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe nauszne Taotronics TT-BH060 wyposażone w ANC to produkt wyjątkowy. Słuchawki wykonano z wysokiej klasy materiałów. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowo wygodnego produktu.

  Wyjątkowa stylistyka

  Stylistyka tych bezprzewodowych słuchawek z ANC to typowo miejski styl. Lekka i zgrabna konstrukcja gwarantuje komfort użytkowania. Funkcja ANC, którą wbudowano w urządzenie pozwala całkowicie odizolować się od hałasu.

  Komfortowe rozwiązania

  Miękkie i komfortowe gąbki zapewnią odpowiednie tłumienie w trybie pasywnym oraz komfort noszenia. Dodatkowo lekka konstrukcja nie będzie uwierać w głowę.

  Nowe rozwiązania

  Komunikację w tych słuchawkach bezprzewodowych oparto o najnowszy kodek Bluetooth 5.0. Dzięki temu transmisja jest stabilna i pozwala zachować wysoką jakość. Zmniejszono również zużycie baterii. Słuchawki mogą pracować aż 30h. Pozwoli to na korzystanie ze słuchawek podczas najdłuższych podróży. Możecie zabrać je ze sobą w każdej miejscu w dołączonym, twardym etui. A jeśli zabraknie Wam prądu, doładujcie słuchawki przez 5 minut, zyskując 2 godziny słuchania.

  Słuchawki wyposażono w mikrofon, za pomocą którego można rozmawiać. O jakość dźwięku dba technologia CVC. W zestawie znajdziecie również kabel do ładowania oraz kabel mini jack. Jeśli rozładuje Ci się bateria możesz skorzystać z połączenia przewodowego.

  Interesujące brzmienie

  Słuchawki nauszne ANC Taotronics TT-BH060 gwarantują również wyjątkową jakość dźwięku. Słuchawki oferują bardzo ciepłe i detaliczne brzmienie, które jest bardzo uniwersalne. Lekko podkręcony dół nadaje słuchawkom dodatkowej energii.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
  Przetwornik: 40mm
  Połączenie: Bluetooth 5.0
  Czas pracy: do 30h
  W zestawie:
  Twarde etui, kabel ładujący, kabel mini jack
  Waga: 280g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Taotronics