Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Taotronics TT-BH046

Producent: Taotronics
 • 319,00 zł / szt. 449,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki nauszne bezprzewodowe z ANC Taotronics TT-BH046 to wyjątkowy produkt. Słuchawki te pomimo niskiej ceny, gwarantują wysoką jakość wykonania. Dźwięk wydobywający się z przetworników jest zaskakująco dobry. Tryb ANC zapewnia z kolei pełną izolację od zewnętrznych hałasów.

  Solidne brzmienie

  Słuchawki Taotronics TT-BH046 to zdecydowanie basowy produkt. Solidna podstawa basowa gwarantuje świetną dynamikę, a także solidnego kopniaka. Nie jest jednak tak, iż jest to dominujący zakres. Pozostałe zakresy są bardzo melodyjną i świetnie uzupełniają podstawę basową.

  Komfort użytkowania

  Dzięki wygodnym gąbkom oraz materiałom wysokiej klasy otrzymujemy wysoki komfort użytkowania. Bezprzewodowe słuchawki mogą pracować nieprzerwanie przez 13 godzin. Po rozładowaniu baterii możemy ją szybko doładować. 5 min ładowania gwarantuje nam 2 godziny pracy. A to wszystko z włączoną aktywną redukcją szumu. Po jej wyłączeniu możemy korzystać ze słuchawek nawet 30 godzin!

  Taotronics TT-BH046 to słuchawki z ANC, które będą naszym ulubionym towarzyszem podróży. Słuchawki posiadają również mikrofon do rozmów. Zastosowana technologia CVC zapewnia im wysoką jakość oraz czytelność.

  Akcesoria słuchawek

  W zestawie znajdziemy twarde etui, które zabezpieczony nasze słuchawki nauszne. Dostępna jest również przejściówka samolotowa i kabel do ładowania. W przypadku rozładowania baterii możemy skorzystać z połączenia przewodem mini-jack.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Słuchawki nauszne
  Przetwornik: Dual 40mm
  Połączenie: Bluetooth 4.2
  Profile: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
  Czas pracy: do 13h z ANC, do 30h bez ANC
  Czas ładowania:
  45 minut (5 minut ładowania zapewnia 2 godziny pracy urządzenia)
  Waga: 218g

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Polski, autoryzowany dystrybutor marki Taotronics