Słuchawki bezprzewodowe Motorola Vervebuds 100 TWS [kolor czarny]

Producent: Motorola
 • 179,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Motorola Vervebuds 100 TWS to małe i zgrabne słuchawki bezprzewodowe o szerokich możliwościach. Transmisja Bluetooth 5.0 zapewnia stabilne połączenie.

  Brzmienie

  Motorola Vervebuds 100 TWS to czysta energia. 6 mm przetworniki zapewniają wysoką jakość dźwięku. Transmisję oparto na najnowszym protokole Bluetooth 5.0, który zapewnia wysoką jakość transmisji oraz stabilne połączenie.

  Obsługa asystentów

  Słuchawki obsługują najpopularniejsze serwisy i współpracują z asystentami głosowymi Google Assistant, Amazon Alexa, a także Siri. Szeroka kompatybilność zapewnia głosową kontrolę niezależnie od tego, z którego systemu korzystasz. Do słuchawek możesz pobrać dedykowaną aplikację, która poza wsparciem asystentów pozwoli Ci zlokalizować słuchawki gdy pozostawisz je w nieznanym miejscu.

  Solidna konstrukcja

  Słuchawki bezprzewodowe Vervebuds 100 TWS zbudowano z solidnych materiałów. Zarówno same słuchawki jak i etui są odporne na uszkodzenia. Dodatkowo słuchawki wsparto standardem IPX5, który zapewnia ochronę przed potem i zachlapaniem.

  Czas pracy

  Słuchawki pracują nieprzerwanie do 5h, a po rozładowaniu możesz naładować je w etui i łącznie uzyskać 14h odsłuchu. Każda ze słuchawek może zastosowana jako "zestaw głośnomówiący" i działać niezależnie. Dotykowy panel pozwala na wygodną obsługę.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Przetwornik (mm): 6
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 14
  Standard odporności: IPX5
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, Kabel USB do ładowania
  Nazwa modelu: Vervebuds 100 TWS