Słuchawki bezprzewodowe KZ Acoustics SA08 [kolor czarny]

Producent: KZ Acoustics
 • 299,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • SA08 to mniej tradycyjne, a bardziej wyróżniające się słuchawki bezprzewodowe. Osiem zbalansowanych przetworników armaturowych - zachwyć się dźwiękiem w najwyższej jakości połączonym z niesamowitą wygodą.

  Słuchawki KZ SA08 mają łącznie osiem przetworników armaturowych, dla jak najbardziej zbalansowanego dźwięku.

  22955 użyty, by bas był naturalny i na tym samym poziomie co z przetwornika dynamicznego. 29689 zmieniony specjalnie dla słuchawek Bluetooth. Muzyka instrumentalna i wokale są jeszcze lepsze i pełne, pozostawiając transparentne niższe wokale. 31736 - połączenie dwóch przetworników pozwoliło skomponować jeszcze lepszy dźwięk. Najwyższe zakresy są jeszcze dokładniejsze niż kiedykolwiek.

  Dzięki zintegrowanej architekturze wewnętrznej dźwięk i powietrze rozchodzą się w trzech oddzielnych kanałach, tak by nie przeszkadzały sobie nawzajem. Skutkuje to niesamowitą dokładnością każdego z zakresów i pozwala na ich naturalne wybrzmiewanie.

  Zewnętrzny kształt słuchawki został zaprojektowany tak, by mógł idealnie wpasować się idealnie w każde ucho. Przy poprawnym założeniu, KZ SA08 są w stanie efektywnie redukować dźwięki z otoczenia i pozwolą Ci na cieszenie się nawet cichą muzyką.

  KZ SA08 zostały wyposażone w najnowszy chip Bluetooth 5.0. Jakość transmisji została znacznie ulepszona w porównaniu z poprzednimi wersjami, zapewniając stabilniejsze połączenie i wspierając transport muzyki w wyższej jakości

  Większość słuchawek typu TWS na rynku rozróżnia słuchawki jako główną i pomocniczą, a tylko jedna może być używana jako niezależna. SA08 nie są ograniczone w ten sposób, możesz używać zarówno lewej jak i prawej do rozmów telefonicznych.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-40000
  Przetwornik (mm): armaturowy 22955 (x1), armaturowy 29689 (x1), armaturowy 31736 (x2)
  Efektywność (dB): 102
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: AAC
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: nie
  Czas pracy (h): 2
  Złącze ładowania: microUSB
  Waga (g): 11,4
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: SA08