Słuchawki bezprzewodowe Kygo A9/600 [kolor bordowy]

Producent: Kygo
 • 599,00 zł / szt. 899,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Tak, jak w przypadku pozostałych produktów oznaczenie A9/600 jest zainspirowane jednym z akordów pianina, czyli ulubionego instrumentu Kygo, który wykorzystuje przy tworzeniu muzyki.

  Kygo A9/600 to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe dopieszczone w każdym, nawet najmniejszym detalu. Otrzymujemy produkt, który zarówno pod względem brzmienia jak i designu wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

  Klubowe brzmienie

  W modelu A9/600 od Kygo otrzymujemy lekko podkręcone brzmienie w zakresie niskich i wysokich tonów, dzięki czemu zyskujemy znacznie więcej dynamiki dla fanów klubowych brzmień. Oczywiście nadal mamy dostępną aplikację Kygo Sound App, dzięki której dopasujemy brzmienie do swoich upodobań wybierając jedno z miast lub miksując je ze sobą.

  Wygodne i komfortowe

  Słuchawki bezprzewodowe A9/600 wykonano z solidnych materiałów o wysokiej jakości. Dzięki temu słuchawki są wytrzymałe i komfortowe, a nausznice idealnie dopasowują się do naszej głowy.

  Nie zapomniano również o ciekawych rozwiązaniach technologicznych. Komunikację bluetooth wsparto technologią Qualcomm aptX i AAC zapewniając tym samym bezstratną transmisję dźwięku.

  Słuchawki obsługujemy za pomocą wygodnego, wbudowanego panelu dotykowego. Słuchawki mogą pracować nieprzerwanie przez ok. 23 godziny. W słuchawkach wbudowano również mikrofon, który pozwoli Ci rozmawiać ze swoimi znajomymi. W zestawie znajdziesz również pokrowiec, który ułatwi Ci transportowanie słuchawek w dowolne miejsce.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 15-22000
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.1
  Profile i kodeki: aptX, AAC
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 23h
  Czas ładowania (h): 2h
  Zasięg (m): 10 m
  Waga (g): 320g
  Załączone wyposażenie: Pokrowiec, kabel usb