Słuchawki bezprzewodowe Klipsch S1 True Wireless

Producent: Klipsch
 • 319,00 zł / szt. 499,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Klipsch S1 True Wireless to słuchawki całkowicie bezprzewodowe. Dzięki temu zyskujesz totalny brak plączących się przewodów. W połączeniu z amerykańskim, solidnym brzmieniem Twoja muzyka nabierze nowej jakości.

  Wygodna konstrukcja

  Słuchawki bezprzewodowe douszne Klipsch True Wireless to kompaktowe i komfortowe rozwiązanie. Brak przewodów oznacza totalny brak problemów z połączeniem. Dzięki najnowszemu kodekowi Bluetooth 5.0 zachowano najwyższą jakość transmisji. Standard ten pozwala również zaoszczędzić baterię.

  Owalny kształt słuchawek gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Lekka konstrukcja dobrze trzyma się w uszach. Dzięki zastosowanym nakładkom słuchawki Klipsch pozostają wyjątkowo stabilne. Nie musisz martwić się o ich utrzymanie w uchu nawet podczas lekkich aktywności. Słuchawki są dodatkowo odporne na pot i zachlapania w zakresie standardu IPX4.

  Długi czas działania

  Słuchawki działają przez 5 godzin. W zestawie ze słuchawkami otrzymujesz etui ładujące. Po rozładowaniu słuchawki możesz doładować o kolejne 16 godzin. Po rozładowaniu słuchawek wystarczy umieścić je wewnątrz etui. Samo etui posiada funkcję bezprzewodowego ładowania. Po jego rozładowaniu wystarczy położyć je na podstawce ładującej dołączonej do zestawu.

  Solidne brzmienie

  Dźwięk słuchawek jest bardzo dynamiczny i oparty na solidnej podstawie basowej. Dzięki temu otrzymujemy dźwięk pełny energii i życia.

  Słuchawki posiadają wbudowane mikrofony, za pomocą których możemy prowadzić rozmowę. Dodatkowa redukcja zewnętrznych hałasów pozwala podnieść jakość rozmowy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Dokanałowe
  Konstrukcja: Zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Przetwornik (mm): 10 mm
  Sposób połączenia: Bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: Bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Mikrofon: Tak
  Czas pracy (h): Do 5h, możliwość doładowania w etui o kolejne 16h
  Waga (g): 5g słuchawka, 26g etui
  Standard odporności: IPX4