Słuchawki bezprzewodowe JBL Tour Pro+ TWS

Producent: JBL
 • 929,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Tour Pro+ TWS to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z ANC i JBL Pro Sound. Adaptacyjna redukcja hałasu z funkcją Smart Ambient pozwalającą zachować świadomość otoczenia lub prowadzić rozmowę bez wyciągania słuchawek z uszu.

  Podwójne połączenie

  Technologia Dual Connect + Sync z Fast Pair - to parowanie słuchawek z urządzeniem źródłowym już po otwarciu etui. Możesz korzystać z obu słuchawek niezależnie.

  Idealne rozmowy

  Technologia kształtowania wiązki 3 mikrofonów zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, jednocześnie eliminując hałas z otoczenia.

  Długi czas pracy

  Do 8 godzin pracy słuchawek z wyłączonym ANC lub do 6 godzin pracy słuchawek z włączonym ANC. Tour Pro+ TWS to 32 godziny łącznej pracy razem z etui ładującym. Słuchawki naładujesz ponownie za pomocą bezprzewodowego ładowania QI lub przez port USB typu C.

  Funkcje dodatkowe

  Słuchawki oferują wsparcie asystenta Google i Amazon Alexa. Funkcja My Alarm pozwoli Ci ułatwić proces porannego budzenia. Funkcja Smart Audio & Video dostosowuje dźwięk do sytuacji i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie po wyjęciu słuchawek z uszu. Bezpłatna aplikacja JBL My Headphones pozwoli Ci skonfigurować słuchawki i dopasować ich brzmienie do własnych upodobań.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 6,8
  Efektywność (dB): 96
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: nie
  Czas pracy (h): 8
  Złącze ładowania: USB typ C
  Cechy dodatkowe: bezprzewodowe ładowanie, Dual Connect + Sync, Google Fast Pair, My JBL Headphones App, obsługa asystentów głosowych, Smart Ambient, szybkie doładowanie
  Standard odporności: IPX4
  Waga (g): 300
  Załączone wyposażenie: gumki w 5 rozmiarach, przewód USB do ładowania, Wsporniki w 2 rozmiarach
  Nazwa modelu: Tour Pro+ TWS