Słuchawki bezprzewodowe JBL Live Pro+ TWS [kolor beżowy]

Producent: JBL
 • 799,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Live Pro+ TWS to zaawansowane słuchawki dokanałowe z redukcją szumów ANC.

  Brzmienie

  Słuchawki JBL Live Pro+ TWS dysponują 11 mm przetwornikami, które zapewniają wyjątkową dynamikę i bardzo energiczne brzmienie sygnowane marką JBL Signature Sound. Dzięki specjalnemu strojeniu słuchawek Twoja muzyka nabierze wigoru i energii.

  Dźwiękiem możesz zarządzać w aplikacji My JBL Headphones App, która pozwala w pełni dopasować ich brzmienie do Twoich upodobań. Za jej pomocą możesz również zarządzać pozostałymi funkcjami słuchawek.

  Redukcja szumów

  W słuchawkach wbudowano zaawansowany system redukcji szumów ANC. Dzięki niemu możesz całkowicie odciąć się od zewnętrznych hałasów. Jeżeli jednak zechcesz pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym, wystarczy, że włączysz funkcję AmbientAware.

  Inne rozwiązania

  Słuchawki posiadają również rozwiązanie Dual Connect + Sync, dzięki któremu każda ze słuchawek łączy się niezależnie z telefonem w bardzo szybko sposób. Pozwala to również przypisać funkcjonalności każdej ze słuchawek za pomocą aplikacji.

  Słuchawki posiadają 3 mikrofony, które idealnie sprawdzą się podczas rozmów czy korzystania z asystentów głosowych, które słuchawki w pełni wspierają. Masz też tryb Google Fast Pair, który w telefonach z systemem Android ułatwia parowanie.

  Czas pracy na pojedynczym ładowaniu z włączonym ANC to 6 godzin. Jeżeli wyłączysz ANC, czas ten wydłuży się o jedną godzinę. Etui pozwala na doładowanie słuchawek o kolejne 21 godzin. Możesz je ładować za pomocą dołączonego przewodu USB-C lub bezprzewodowo (Qi).

  W zestawie ze słuchawkami znajduje się 5 rozmiarów gumek.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 11
  Impedancja (Ω): 102
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP 1.3, AVRCP V1.6, HFP 1.7
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: nie
  Czas pracy (h): 6
  Czas ładowania (h): 2
  Złącze ładowania: USB typ C
  Cechy dodatkowe: AmbientAware, bezprzewodowe ładowanie, Dual Connect + Sync, Google Fast Pair, My JBL Headphones App, Smart Ambient
  Standard odporności: IPX4
  Waga (g): 10
  Załączone wyposażenie: gumki w 5 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Live Pro+ TWS