Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 500BT [kolor niebieski]

Producent: JBL
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 500BT są następcą bardzo cenionego na świecie modelu nausznego E55BT i większym z braci w nowej linii. Jako naturalna ewolucja nowy model oferuje dokładnie taką samą koncepcję, która została jeszcze bardziej dopracowana i doposażona w nowe możliwości.

  Nowe kolory

  Nowe bezprzewodowe słuchawki Live 500BT zyskały nowe kolory oraz kilka nowych funkcjonalności. Pierwszą z nowości jest bezpośredni dostęp do asystentów głosowych Alexa oraz Google. Wystarczy dotknąć muszlę słuchawki i wydać polecenie, a nasz ulubiony asystent wykona wybrane przez nas zadanie.

  W nowych modelach zastosowano również znane już technologie Ambient Aware oraz technologię TalkThru, która pozwala prowadzić rozmowę z drugą osobą bez zdejmowania słuchawek.

  Lekkie i wytrzymałe

  Słuchawki JBL Live 500BT są lekkie i solidne. Zastosowane te same sprawdzone rozwiązania podnosząc i dopracowując ich jakość tak, abyś nie musiał się martwić, iż słuchawki ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu. Live 500BT zapewniają również możliwie najwyższy komfort podczas odsłuchu. Miękki, wyściełany materiałem pałąka nie będzie Cię uwierał nawet podczas najdłuższych odsłuchów, a wygodne i miękkie nausznice nie będą powodowały uczucia dyskomfortu.

  Długi czas pracy

  Słuchawki wokółuszne Live 500BT pozwala cieszyć się muzyką do 30 godzin. A gdy zabraknie Ci prądu wystarczy tylko 15 min ładowania, aby uzyskać kolejne 2 godziny czasu pracy. Jeżeli jednak nie będziesz mógł ich doładować, możesz skorzystać z dołączonego przewodu i połączyć je w klasyczny sposób.

  Oczywiście słuchawki wyposażono w mikrofon i pełne sterowanie, które pozwala wygodnie obsługiwać słuchawki. Słuchawki obsługują również tryb multi-point pozwalający na obsługę 2 urządzeń na raz i automatyczne przełączanie w zależności od potrzeb.

  Dodatkową nowością jest aplikacja My JBL Headhones, która pozwala dopasować dźwięk do własnych upodobań. W słuchawkach znajdziesz 50mm przetworniki zestrojone tak, aby zachować znany wszystkim charakter brzmienia marki JBL z lekko podkręconym basem.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 18-20000 Hz
  Przetwornik (mm): 50 mm
  Efektywność (dB): 108 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.2
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 30h
  Załączone wyposażenie: Kabel USB do ładowania, kabel mini-jack z mikrofonem