Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 400BT [kolor biały]

Producent: JBL
 • 269,00 zł / szt. 549,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 400BT są następcą bardzo cenionego na świecie modelu nausznego E45BT. Jako naturalna ewolucja nowy model oferuje dokładnie taką samą koncepcję, która została jeszcze bardziej dopracowana zyskując bogaty wachlarz możliwości.

  Nowe kolory i funkcje

  Nowe bezprzewodowe słuchawki Live 400BT zyskały nowe kolory oraz kilka nowych funkcji. Pierwszą z nowości jest bezpośredni dostęp do asystentów głosowych Alexa oraz Google. Wystarczy dotknąć muszlę słuchawki i wydać polecenie, a nasz ulubiony asystent wykona wybrane przez nas zadanie.

  W nowych modelach zastosowano również znane już technologie Ambient Aware oraz technologię TalkThru, która pozwala prowadzić rozmowę z drugą osobą bez zdejmowania słuchawek.

  Solidna konstrukcja

  Słuchawki są lekkie i wytrzymałe. Zastosowane sprawdzone rozwiązania podnosząc i dopracowując ich jakość tak, abyś nie musiał się martwić, iż słuchawki ulegną jakiemukolwiek uszkodzeniu. Słuchawki nauszne JBL Live 400BT zapewniają również możliwie najwyższy komfort podczas odsłuchu. Miękki, wyściełany materiałem pałąka nie będzie Cię uwierał nawet podczas najdłuższych odsłuchów, a wygodne i miękkie nausznice nie będą powodowały uczucia dyskomfortu.

  Model Live 400BT pozwala cieszyć się muzyką do 24 godzin. A gdy zabraknie Ci prądu wystarczy tylko 15 min ładowania, aby uzyskać kolejne 2 godziny czasu pracy. Jeżeli jednak nie będziesz mógł ich doładować, możesz skorzystać z dołączonego przewodu i połączyć je w klasyczny sposób.

  Oczywiście słuchawki wyposażono w mikrofon i pełne sterowanie, które pozwala wygodnie obsługiwać słuchawki. Słuchawki obsługują również tryb multi-point pozwalający na obsługę 2 urządzeń na raz i automatyczne przełączanie w zależności od potrzeb.

  Personalizacja dźwięku

  Dodatkową nowością jest aplikacja My JBL Headhones, która pozwala dopasować dźwięk do własnych upodobań. W słuchawkach znajdziesz 40mm przetworniki zestrojone tak, aby zachować znany wszystkim charakter brzmienia marki JBL z lekko podkręconym basem.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: nauszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Przetwornik (mm): 40 mm
  Efektywność (dB): 106 dB
  Impedancja (Ω): 32 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.2
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 24h
  Czas ładowania (h): 2 godziny (szybkie ładowanie 15 min = 2h)
  Załączone wyposażenie: Kabel USB do ładowania, kabel mini-jack z mikrofonem