Słuchawki bezprzewodowe JBL Live 300 TWS [kolor czarny]

Producent: JBL
 • Dostępność: Zakończono produkcję Zakończono produkcję
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki JBL Live 300 TWS to słuchawki true wireless, które rozszerzają linię Live o tego typu produkt. Zaawansowana technologia większych braci została przeniesiona do wnętrza tych małych słuchawek.

  Solidne brzmienie

  Seria Live cechuje się zdecydowanie bardziej dojrzałym brzmieniem, niż niższa seria Tune. Choć nadal zachowano klasyczny profil brzmienia marki JBL, który zawsze pojawia się w tych produktach. Koncertowe granie towarzyszy produktom tej marki od wielu lat.

  Nowoczesne rozwiązania

  W słuchawkach zastosowano również technologię Ambient Aware oraz Talk Thru, które znajdziemy w modelu Live 400BT oraz 500BT. Dzięki nim zachowujemy kontakt ze światem zewnętrznym.

  Do słuchawek wprowadzono również obsługę asystentów głosowych, dzięki czemu wystarczy, że wydasz polecenie i nie będziesz musiał nic więcej robić. Dodatkowo możesz skorzystać z dotykowego panelu, który pozwala sterować słuchawkami.

  W słuchawkach zastosowano najnowszy protokół Bluetooth 5.0, który oferuje znacznie wyższą jakość dźwięku oraz oszczędność baterii.

  Personalizacja

  Możesz również personalizować brzmienie swoich słuchawek za pomocą wbudowanego procesora DSP. Możesz to zrobić pobierając aplikację My JBL Headphones.

  Ze słuchawek możesz korzystać nieprzerwanie przez ok. 6 godzin, a gdy zabraknie Ci energii włóż słuchawki do etui. Dzięki temu możesz wydłużyć ich pracę o kolejne 14h, a 10 min ładowania przełoży się na 1 godzinę pracy słuchawek.

  W słuchawkach możesz również ćwiczyć - posiadają certyfikat IPX5. Abyś nie martwił się mocowaniem słuchawek w uchu producent dołączył 3 rozmiary nakładek, które dodatkowo wspierają je w uszach. W komplecie masz również 3 rozmiary gumek.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 5,8 mm
  Efektywność (dB): 95 dB
  Impedancja (Ω): 16 Ω
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 6h, możliwość doładowania w etui o 14h
  Czas ładowania (h): 2h etui, 2h słuchawki
  Waga (g): 65,7g
  Załączone wyposażenie: Słuchawki, etui ładujące, kabel do ładowania, 3 rozmiary gumek, 4 rozmiary wsporników