Słuchawki bezprzewodowe JBL Club Pro+ TWS

Producent: JBL
 • 799,00 zł / szt. 899,00 zł
 • szt.
 • Dostępność:
  Produkt dostępny do tygodnia Produkt dostępny do tygodnia
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • JBL Club Pro+ TWS to topowe słuchawki bezprzewodowe o legendarnym brzmieniu JBL Pro Sound.

  Wyjątkowe brzmienie

  Seria Club, w tym model Club Pro+ TWS przygotowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią sobie wysoką jakość dźwięku. Sygnatura JBL Pro Sound to gwarancja niesamowitej dynamiki, a także wysokiej klasy przetwarzania. Dodatkowo możesz zdecydować się na gotowe presety Sound+, które przygotowano we współpracy ze znanymi producentami muzycznymi lub pobrać aplikację JBL My Headphones i dopasować brzmienie słuchawek do swoich upodobań.

  Tryb ANC

  W słuchawkach JBL Club Pro+ TWS znajdziesz również tryb aktywnej redukcji szumów ANC. Dzięki niemu, gdy tylko będziesz miał ochotę możesz całkowicie odciąć się od zewnętrznych hałasów. Aby w razie potrzeby zachować kontakt z otoczeniem możesz skorzystać z trybów Smart Ambient oraz TalkThru.

  Szybkie parowanie

  Dzięki wykorzystaniu technologii Dual Connect + Sync, słuchawki parują się z Twoim urządzeniem tuż po otwarciu etui i po włożeniu do uszu są od razu gotowe do działania. Możesz również korzystać z jednej dowolnej słuchawki, np. podczas rozmowy. Rozmowy są dodatkowo podparte trybem Perfect Stereo, który kształtuje wiązkę z 3 mikrofonów tak, abyś był zawsze zrozumiany, a żadne zakłócenia nie przedostały się do rozmówcy.

  Czas pracy

  Słuchawki JBL Club Pro+ TWS działają nieprzerwanie do 8 godzin (6 z włączonym ANC). Etui pozwoli Ci uzyskać dodatkowe 24 godziny pracy, a w razie potrzeby możesz je naładować za pomocą dołączonego przewodu lub korzystając z technologii bezprzewodowej w standardzie QI.

  Dodatkowe atuty

  W słuchawkach możesz również korzystać z asystentów głosowych i wydawać im polecenia. Dzięki 3 mikrofonom polecenia będą jasne i klarowne.

  Jednym z wielu atutów modelu Club Pro+ TWS jest również wysoka jakość wykonania. Zastosowane materiały są wysokiej jakości, a jednocześnie bardzo komfortowe. Słuchawki dopasujesz do swoich uszu za pomocą dołączonych 3 rozmiarów gumek.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 10-20000
  Przetwornik (mm): 6,8
  Efektywność (dB): 99
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.1
  Profile i kodeki: A2DP 1.3, AVRCP V1.6, HFP 1.7
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 8
  Waga (g): 13,7
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Club Pro+ TWS