Słuchawki bezprzewodowe HiFiMan Ananda BT

Producent: Hifiman
 • 5 295,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki bezprzewodowe HiFiMan Ananda BT to bezprzewodowe słuchawki dla wymagających słuchaczy.

  Komunikacja

  HiFiMan Ananda BT pracuje pod kontrolą kodeka Bluetooth, który wsparto dodatkowymi rozwiązaniami poprawiającymi jakość przesyłanego sygnału. Do dyspozycji mamy aptX, aptX HD, LDAC czy HWA. Każdy z nich zapewnia przesyłanie sygnały w najwyższej możliwej jakości tak, abyś cieszył się wyjątkową jakością bez kabli.

  Jeżeli jednak wolisz połączenia przewodowe możesz skorzystać z trybu DAC podłączając słuchawki do urządzenia źródłowego za pomocą przewodu USB. Słuchawki przetwarzają sygnał o częstotliwości 24bit/192kHz. DAC wbudowany w słuchawki to procesor znany z przenośnych odtwarzaczy HiFiMan.

  Przetworniki

  Słuchawki HiFiMan Ananda BT to wyjątkowe przetworniki, które zapewniają nie tylko niezwykły zakres przetwarzanych częstotliwości, ale także wysoką precyzję i rozbudowaną scenę. Ultra-cienka membrana NEO o konstrukcji "supernano" to 80% cieńsza powierzchnia, która dzięki swojej lekkości zapewnia znacznie lepszą responsywność.

  Wysoka jakość wykonania

  Obudowy wokółuszne w kształcie "łez" zwężające się ku dołowi to wyjątkowo komfortowe rozwiązanie. W połączeni z nausznicami o tym samym kształcie zapewnia odpowiedni rozkład sił przez co nawet podczas długiego odsłuchu nie odczujesz zmęczenia, a Twoje uszy będą oddychać.

  Dodatkowym elementem wspomagającym komfort użytkowania jest hybrydowy pałąk.

  Dodatkowe akcesoria

  W zestawie ze słuchawkami znajdziesz twarde, solidne etui z rączką, które zapewni bezpieczeństwo Twoich słuchawek. Do dyspozycji masz również odłączany mikrofon za pomocą którego będziesz mógł prowadzić rozmowę czy nawet zagrać w ulubioną grę.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: otwarta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 8-55000
  Efektywność (dB): 103
  Impedancja (Ω): 35
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Profile i kodeki: aptX, aptX HD, HWA, LDAC
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 10
  Czas ładowania (h): 2,7
  Waga (g): 495
  Załączone wyposażenie: Mikrofon, Przewód USB do ładowania/trybu DAC, twarde etui
  Nazwa modelu: Ananda BT