Słuchawki bezprzewodowe Fresh 'n Rebel Twins Tip [kolor niebieski]

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 349,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Fresh 'n Rebel Twins Tip to słuchawki bezprzewodowe z etui przygotowane w konstrukcji dokanałowej. Słuchawki dostępne są w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych.

  Bez kabli

  Słuchawki Twins Tip od Fresh 'n Rebel to rozwiązanie całkowicie bezprzewodowe. Dzięki temu zyskujemy brak plączących się przewodów oraz wysoki komfort użytkowania, a w razie potrzeby możesz korzystać tylko z jednej słuchawki.

  Efektowne brzmienie

  Słuchawki zapewniają wyjątkowo detaliczne i pełne szczegółów brzmienie o solidnej, basowej podstawie, która nakręci Cię do działania.

  Odporne na pot

  Model Twins Tip pasuje idealnie do Twojego kanału słuchowego. W zestawie znajdziesz 3 rodzaje nakładek, tak aby dopasować je jak najdokładniej do Twoich uszu. Dodatkowa odporność na pot zabezpieczy Twoje słuchawki przed uszkodzeniem, a solidne trzymanie zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo podczas każdej aktywności.

  Długi czas pracy

  Słuchawki mogą pracować do 24h wraz z doładowaniami w etui, które pozwala na 5 krotne doładowanie. Po rozładowaniu możesz ładować etui za pomocą dołączonego przewodu USB-C lub po prostu położyć je na ładowarce obsługującej standard QI, aby naładować je bezprzewodowo.

  Szybkie połączenie

  Po wyjęciu z etui słuchawki Fresh 'n Rebel Twins połączą się ekspresowo z Twoim telefonem. A gdy skończysz ich używać po włożeniu do etui automatycznie rozłączą połączenie.

  Sterowanie

  W słuchawkach ukryto dotykowy panel sterujący, który pozwoli Ci wygodnie obsługiwać słuchawki. Możesz również za jego pomocą wyzwalać asystenta głosowego.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 24
  Czas ładowania (h): 1
  Waga (g): 160
  Załączone wyposażenie: gumki w 3 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Twins Tip