Słuchawki bezprzewodowe Fresh 'n Rebel Twins [kolor bordowy]

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 189,00 zł / szt. 349,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Fresh 'n Rebel Twins to słuchawki bezprzewodowe z etui ładującym o wygodnej i komfortowej konstrukcji dousznej. Przygotowano je w kilku ciekawych wersjach kolorystycznych.

  Bez kabli

  Słuchawki Twins od Fresh 'n Rebel to rozwiązanie całkowicie bezprzewodowe. Dzięki temu zyskujemy brak plączących się przewodów oraz wysoki komfort użytkowania, a w razie potrzeby możesz korzystać tylko z jednej słuchawki.

  Efektowne brzmienie

  Słuchawki zapewniają wyjątkowo detaliczne i pełne szczegółów brzmienie o solidnej, basowej podstawie, która nakręci Cię do działania.

  Odporne na pot

  Model Twins pasuje idealnie do Twojego ucha w związku z czym możesz zabrać je ze sobą na trening. Dodatkowa odporność na pot zabezpieczy Twoje słuchawki przed uszkodzeniem.

  Długi czas pracy

  Słuchawki mogą pracować do 24h wraz z doładowaniami w etui, które pozwala na 5 krotne doładowanie. Po rozładowaniu możesz ładować etui za pomocą dołączonego przewodu USB-C lub po prostu położyć je na ładowarce obsługującej standard QI, aby naładować je bezprzewodowo.

  Szybkie połączenie

  Po wyjęciu z etui słuchawki Fresh 'n Rebel Twins połączą się ekspresowo z Twoim telefonem. A gdy skończysz ich używać po włożeniu do etui automatycznie rozłączą połączenie.

  Sterowanie

  W słuchawkach ukryto dotykowy panel sterujący, który pozwoli Ci wygodnie obsługiwać słuchawki. Możesz również za jego pomocą wyzwalać asystenta głosowego.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: douszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): 24
  Czas ładowania (h): 1
  Waga (g): 160
  Załączone wyposażenie: przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Twins