Słuchawki bezprzewodowe Fresh 'n Rebel Clam Elite [kolor niebieski]

Producent: Fresh 'n Rebel
 • 899,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Podczas gdy analogowa aktywna redukcja szumów (ANC) współpracuje z komponentami analogowymi i wykorzystuje tylko 1 mikrofon wewnątrz każdej muszli, aby zredukować głównie tony basowe, „cyfrowe” słuchawki Clam Elite mają mikrofon wewnątrz i na zewnątrz każdej muszli. W połączeniu z chipem wewnątrz i izolującym kształtem nauszników zapewnia to doskonałe tłumienie szumów do 34 dB. Redukuje większy zakres częstotliwości dźwięku, zanim hałas dotrze do słuchawek.

  Dźwięk zoptymalizowany dla Ciebie

  Wszyscy inaczej postrzegamy niskie, średnie i wysokie częstotliwości. Ktoś mógłby lepiej słyszeć wysokie tony, podczas gdy inni mogliby usłyszeć więcej niskich tonów. Oznacza to, że wielu ludzi tęskni za swoją muzyką. Dzięki funkcji Personal Sound możesz w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

  Jak to działa?

  Aplikacja Fresh 'n Rebel – Personal Sound sprawdza Twój słuch na wszystkich częstotliwościach i dostosowuje go specjalnie do Ciebie. Podczas testu dźwięki na wszystkich częstotliwościach są odtwarzane na różnych poziomach głośności, w lewym i prawym uchu. Na podstawie tego, które dźwięki są słyszalne, a które niesłyszalne, tworzony jest profil osobisty, w którym częstotliwości są wzmacniane lub zmniejszane. Dzięki Clam Elite będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem z większą szczegółowością i klarownością niż kiedykolwiek wcześniej.

  Wprowadź świat z powrotem

  Tryb dźwięków otoczenia w Clam Elite pozwala pozostać świadomym otoczenia, wykonując odwrotność funkcji aktywnej redukcji szumów. Mikrofony na zewnątrz muszli wzmacniają otaczające dźwięki lub głosy, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej słyszeć wszystko wokół siebie, słuchając muzyki, bez zdejmowania słuchawek. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas używania słuchawek w ruchu ulicznym.

  Zdejmij je i zrób sobie przerwę

  Gdy tylko zdejmiesz słuchawki, muzyka przestanie grać. Kiedy je ponownie założysz, muzyka będzie kontynuowana tam, gdzie została przerwana. Nie musisz naciskać pauzy, ponieważ zatrzymuje się automatycznie!

  Słuchaj do nieskończoności

  Nawet jeśli lecisz z Amsterdamu do Rio de Janeiro i z powrotem, te słuchawki Cię nie zawiodą. Możesz słuchać muzyki bez przerwy przez 40 godzin. Korzystając z technologii cyfrowej ANC, nadal możesz cieszyć się do 30 godzin odtwarzania.

  Nie potrzebujesz przycisków

  Wystarczy dotknąć logo po prawej stronie słuchawek, aby sterować muzyką, głośnością, połączeniami telefonicznymi i asystentem głosowym.

  Och, jakie wygodne

  Słuchawki są niezwykle wygodne w noszeniu dzięki innowacyjnemu kształtowi pałąka oraz miękkiej wegańskiej skórze i nausznikom wchłaniającym wilgoć. Co więcej, słuchawki mają niski nacisk na pałąk i całkowicie izolowane dopasowanie do uszu.

  Noś mnie ze sobą

  Kiedy skończysz słuchać, możesz złożyć słuchawki i schować je w dołączonym etui. Możesz je również obrócić, aby wygodnie nosić słuchawki na szyi, ponieważ dopasowują się do kształtu ramion i klatki piersiowej.

  Zapytaj o wszystko

  Możesz sterować muzyką za pomocą sterowania dotykowego lub po prostu aktywować Siri lub Google Assistant na smartfonie, naciskając prawą stronę słuchawek przez 2-3 sekundy.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  ANC: tak
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 40
  Czas ładowania (h): 4
  Złącze ładowania: USB typ C
  Cechy dodatkowe: kalibracja Audiodo
  Waga (g): 260
  Załączone wyposażenie: etui, przewód mini-jack, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: Clam Elite