Słuchawki bezprzewodowe Destructive Creations K-Buds

Producent: Destructive Creations
 • 279,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Destructive Creations K-Buds to Twoje najbardziej kompaktowe i wygodne, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki! Wyjmij je z opakowania, dopasuj gumki do uszu z dwóch rozmiarów zawartych w opakowaniu i zacznij cieszyć się muzyką, gdziekolwiek jesteś - uprawiając sport, grając na PC, podróżując lub po prostu spędzając trochę czasu na czystym relaksie.

  Equalizer

  Specjalistyczny equalizer, który pozwala nawet najbardziej wymagającym miłośnikom muzyki na znalezienie odpowiedniego dźwięku. W K-Buds włożono ogromny wysiłek, aby zadbać o każdy szczegół, który dociera do Twoich uszu. Jakość muzyki była dla nas priorytetem, aby dźwięk był wyjątkowy i osiągał najwyższy poziom technologiczny. Stworzyliśmy equalizer graficzny dla komputerów z systemem Windows, aby zwiększyć Twoje doświadczenia z korzystania z K-Buds.

  Profil dźwięku zaprojektowany w studiu!

  Przygotowaliśmy specjalną krzywą dźwięku, aby uzyskać najlepsze wrażenia prosto po wyjęciu słuchawek z pudełka. Wierzymy, że ważne jest, aby mieć zrównoważony dźwięk, bogaty w szczegóły, który tworzy wciągający świat muzyki, filmów i oczywiście naszych ulubionych gier!

  Niskie opóźnienia

  Skoncentruj się na chwili obecnej bez żadnych przerw i opóźnień. Nie doświadczysz żadnego z niską latencją technologii K-Buds. Ciesz się każdą chwilą wypełnioną dźwiękiem!

  Całkowicie bezprzewodowe

  Bezprzewodowość zapewnia wolność od męczących kabli. Nieważne, czy podróżujesz, pracujesz, ćwiczysz, czy sprzątasz dom, nie ma kabli, które staną między Tobą  a Twoją muzyką. Dzięki naszym słuchawkom bezprzewodowym będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem, którego pragniesz podczas praktycznie każdej aktywności i bez żadnych przeszkód. Koniec z dyskomfortem!

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: dokanałowe
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 5.0
  Profile i kodeki: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 6
  Złącze ładowania: USB typ C
  Waga (g): 37
  Załączone wyposażenie: gumki w 2 rozmiarach, przewód USB do ładowania
  Nazwa modelu: K-Buds