Słuchawki bezprzewodowe Beyerdynamic Amiron Wireless

Producent: Beyerdynamic
 • 2 999,00 zł / szt.
 • szt.
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Bezprzewodowe słuchawki Beyerdynamic Amiron dzięki najnowocześniejszym przetwornikom Tesla klasy hi-end zapewniają fascynujący, przestrzenny i realistyczny dźwięk.

  Brzmienie wysokiej klasy

  Bas jest głęboki i precyzyjny, średnica pełna i naturalna, a góra jedwabista i przejrzysta. Słuchawki Amiron są perfekcyjnie wykonane. Najwyższej klasy materiały nauszników i opaski na głowę, w połączeniu z idealnie wyważonym pod względem nacisku pałąkiem, zapewniają najwyższy komfort noszenia.

  Aplikacja Beyerdynamic MIY pozwala na pełne spersonalizowanie dźwięku. Sercem aplikacji jest wielokrotnie nagradzana technologia personalizacji dźwięku firmy Mimi Hearing Technologies. Dźwięk jest precyzyjnie dostosowany do osobistego profilu słuchu użytkownika. Aplikacja pozwala również na monitorowanie intensywności odsłuchu, co pozwala go chronić. Aplikacja jest dostępna dla systemu Apple iOS i Android.

  Komunikacja

  Technologia Bluetooth umożliwia korzystanie ze wszystkich urządzeń ją obsługujących, takich jak smartfony, tablety czy komputery. Zasięg do 10 metrów zapewnia swobodę ruchów. Do transmisji Bluetooth wykorzystywane są kodeki: Qualcomm aptX, aptX HD, Apple AAC i aptX LL do transmisji audio z minimalnym opóźnieniem. Gdy urządzenie Bluetooth jest niedostępne lub wyczerpano baterię, użyj dołączonego do zestawu kabla z wtyczką mini jack (3,5 mm) i pilotem zdalnego sterowania.

  Prosta obsługa

  Słuchawki są włączane i wyłączane za pomocą przycisku. Zintegrowana z przyciskiem dioda LED wyświetla pokazuje status działania. Do rozmów dostępny jest zintegrowany z nausznikiem mikrofon. Do sterowania odtwarzaniem multimediów i połączeniami służy umieszczony na nausznicy touchpad. Obsługę dodatkowo ułatwiają komunikaty głosowe informujące o stanie baterii. Zintegrowana bateria jest ładowana przez port USB na prawym nauszniku. Bezprzewodowe słuchawki Amiron mogą być przechowywane w dołączonym, twardym etui.

  Wyprodukowane w Niemczech

  Tak jak pozostałe modele high-end Tesla, Amiron Wirelss są ręcznie produkowane w Niemczech. Słuchawki są montowane przez wykwalifikowanych specjalistów przy użyciu najlepszych materiałów i z niezwykłą dbałością o szczegóły.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 5-40000
  Efektywność (dB): 100
  Impedancja (Ω): 32
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Wersja Bluetooth: 4.2
  Profile i kodeki: AAC, aptX, aptX HD, aptX LL, SBC
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Pilot: tak
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 30
  Złącze ładowania: USB typ C
  Waga (g): 380
  Załączone wyposażenie: przewód mini-jack, przewód USB do ładowania, twarde etui
  Długość przewodu (m): 1,2
  Nazwa modelu: Amiron Wireless