Słuchawki bezprzewodowe Aftershokz Trekz Titanium [kolor szary]

Producent: Aftershokz
 • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Słuchawki Aftershokz Trekz Titanium dzięki komunikacji Bluetooth i wykorzystaniu przewodnictwa kostnego nie odcinają Cię od otaczającego świata. Słuchasz muzyki bez zbędnych przewodów.

  Technologia kostna

  Słuchawki bezprzewodowe, w których Twoje uszy pozostają otwarte, zapewnią Ci niezwykłą lekkość i swobodę słuchania. Ale liczy się też jakość, dlatego zastosowano w nich przetworniki PremiumPitch+ z podwójnym zawieszeniem, które gwarantują optymalne przewodnictwo kostne. Rozwiązanie LeakSlayer istotnie ogranicza naturalne straty dźwięku.

  Wiele możliwości

  Dzięki przewodnictwu kostnemu słuchawki nie odcinają Cię od otaczającego świata. Technologia OpenFit sprawia, że drgania przewodzone są przez kość policzkową do ucha wewnętrznego. W efekcie słyszysz dźwięk, mimo że uszy pozostają odsłonięte. Osoby niewidome korzystające z nawigacji mogą słuchać jej komunikatów, jednocześnie słysząc dźwięki z otoczenia. Rozwiązanie to jest również doskonałe dla kierowców czy rowerzystów. W słuchawkach wykorzystujących przewodnictwo kostne, fale dźwiękowe trafiają bezpośrednio do ślimaka przez kości policzkowe - nie potrzeba klasycznych muszli zakładanych na uszy ani wkładek.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: nauszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
  Przetwornik (mm): Przewodnictwo kostne PremiumPitch+
  Sposób połączenia: bezprzewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  Mikrofon: tak
  Czas pracy (h): Do 6h
  Standard odporności: IP55
  Waga (g): 36g
  Załączone wyposażenie: Etui, stopery, kabel USB do ładowania