Słuchawki bezprzewodowe Aftershokz Aeropex [kolor czarny]

Producent: Aftershokz
  • 729,00 zł / szt.
  • szt.
  • Dostępność: Na zamówienie Na zamówienie
  • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
  • Dodaj recenzję:
  • Słuchawki bezprzewodowe Aftershokz Aeropex to wyjątkowe słuchawki korzystające z technologii transmisji kostnej. Transmisję oparto na nowoczesnym kodeku Bluetooth 5.0.

    Wyjątkowa konstrukcja

    Aftershokz Aeropex to wyjątkowe rozwiązanie zbudowane w oparciu o technologię wykorzystywaną w amerykańskiej armii. Dzięki transmisji kostnej nasze uszy nie mają kontaktu ze słuchawkami.

    Jeżeli lubisz uprawiać sport, a nie możesz lub nie lubisz korzystać ze słuchawek dokanałowych będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Dodatkowo będziesz miał cały czas kontakt ze światem zewnętrznym co np. przy jeździe na rowerze jest mocno pożądane.

    Przetwornik

    W modelu Aftershokz Aeropex zastosowano przetwornik wykonany w technologii PremiumPitch 2.0+. Odpowiada ona za przetwarzanie sygnału na wibracje, które później przekształcane są na dźwięk. Najnowsza wersja przetwornika zapewnia znacznie lepsze przetwarzanie niskich częstotliwości.

    Ultra lekka konstrukcja

    Słuchawki bezprzewodowe Aeropex to wyjątkowo lekka, ale jednocześnie solidna konstrukcja. Nie straszny jest jej nawet najbardziej ekstremalny sport. Cała konstrukcja jest bardzo elastyczna i odporna na uszkodzenia. Słuchawki posiadają również certyfikat IP67. Dzięki niemu nie straszny mu pot czy zachlapania.

    Pozostałe funkcjonalności

    Model Aeropex może pracować nieprzerwanie przez 8h. Transmisja sygnału odbywa się za pomocą najnowszego kodeka Bluetooth 5.0. Dzięki temu przesyłanie sygnału odbywa się stabilnie i pewnie. W słuchawkach wbudowano również mikrofon, dzięki któremu możesz prowadzić rozmowy.

    Dane techniczne:

    Rodzaj słuchawek: nauszne
    Konstrukcja: zamknięta
    Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000 Hz
    Przetwornik (mm): Przewodnictwo kostne PremiumPitch 2.0+
    Efektywność (dB): 105dB
    Sposób połączenia: bezprzewodowo
    Rodzaj transmisji: bluetooth
    Wersja Bluetooth: 5.0
    Profile i kodeki: A2DP, AVRCP, HSP, HFP
    Mikrofon: tak
    Czas pracy (h): Do 8h
    Standard odporności: IP67
    Waga (g): 26g
    Załączone wyposażenie: Etui, stopery, 2 x magnetyczny przewód USB do ładowania