Wyjątkowa edycja Psycho Tropical słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Hesh 3 Wireless

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Skullcandy
  • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
  • szt.
  • 349,00 zł / szt. 399,00 zł
  • Oblicz

Słuchawki wokółuszne bezprzewodowe Skullcandy Hesh 3 to lekka, wygodna konstrukcja. Jej zaletą są nauszniki wypełnione pianką, która zapamiętuje kształt, co pozwala przez długi czas cieszyć się muzyką bez poczucia dyskomfortu. Są wyposażone w zawiasy skrętne, dzięki czemu łatwo dostosować je do każdej głowy oraz umożliwia to położenie ich płasko na szyi, gdy nie są używane.


Wysoka jakość dźwięku

Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Hesh 3 mają przetworniki o średnicy 40 mm, których pasmo przenoszenia wynosi od 20 Hz do 20 kHz. Umożliwia to stworzenie szerokiej sceny dźwięku, a o jego jakość dbają dodatkowo wbudowany cyfrowy wzmacniacz oraz para wysokiej jakości sterowników. Dodatkową zaletą jest system pasywnego tłumienia hałasów, który ma pomóc osobie noszącej słuchawki Skullcandy w odcięciu się od dźwięków otoczenia i całkowite zatopienie w muzyce. Dzięki wbudowanego transmiterowi Bluetooth nawiążesz połączenie ze źródłami dźwięku w odległości do 10 metrów. W zestawie znajduje się także kabel, pozwalający połączenie analogowe.

 

Wysoka mobilność

Słuchawki bezprzewodowe Hesh 3 są składane, co znacznie ułatwia transport oraz ich przechowywane. W ich obudowie znalazł się akumulator. Umożliwia użytkowanie słuchawek nawet przez 22 godziny. Funkcji szybkiego ładowania sprawia, że już po 5 minutach tego procesu można odtwarzać muzykę przez ok. 90 minut.

Gdy słuchawki wokółuszne Skullcandy Hesh 3 są sparowane ze smartfonem, można odbierać dzięki nim połączenia przychodzące oraz prowadzić rozmowy bez konieczności używania rąk.

 

Parametry techniczne:

Rodzaj słuchawek: Nauszne
Przetworniki: 40 mm
Czas działania:
do 22 godz.
Pasmo przenoszenia:
20 - 20000 Hz
Impedancja:
32 Ω
Waga:
200 g

 

Informacje dodatkowe:

Okres gwarancji: 24 miesiące
Dostawca: Freeway OMT, polski autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy