Czarne słuchawki wokółuszne bezprzewodowe Skullcandy Crusher Wireless

Producent: Skullcandy
 • 379,00 zł / szt. 649,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Crusher Wireless to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych, cechują się zarówno lekkością – ich waga to 240 gramów – jak i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzna część pałąka jest gumowana, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia.

   

  Wyjątkowe przetworniki

  Słuchawki Skullcandy Crusher zostały wyposażone w dwa przetworniki (Rex40 oraz Sensation55). Takie rozwiązanie umożliwia stworzenie przez nie szerokiej sceny i dobrej ekspozycji każdego dźwięku. O jego jakość dba także zintegrowany wzmacniacz. Duży nacisk położono na basy, dlatego są one doskonale „wyczuwalne”, niezależnie od gatunku muzyki. W słuchawkach został umieszczony suwak, pozwalający regulować natężenie tonów niskich.

   

  Szerokie możliwości

  Słuchawki Crusher to model bezprzewodowy – wbudowany nadajnik Bluetooth umożliwia sparowanie ze smartfonem lub innym źródłem dźwięku w odległości do 10 metrów. Wraz ze słuchawkami otrzymuje się kabel, dzięki któremu połączysz je też analogowo. W obydwu przypadkach do zarządzania muzyką służy zintegrowany pilot. Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Crusher mają również wbudowany mikrofon – dzięki temu można prowadzić za ich pomocą rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania smartfona.

  Zaletą tego modelu jest także wbudowana bateria. Na pełnym ładowaniu pozwala na aż 40 godzin pracy urządzenia! Szybkość zużycia energii zależy od głośności, z jaką odtwarza się muzykę. Ze względu na swoją lekką konstrukcję, słuchawki bezprzewodowe Skullcandy można nosić cały dzień bez uczucia zmęczenia.

   

  Parametry techniczne:

  Rodzaj słuchawek: Wokółuszne
  Przetworniki: Rex40 oraz Sensation55
  Czas działania:
  do 40 godz.
  Pasmo przenoszenia:
  20 - 20000 Hz
  Zniekształcenia harmoniczne:
  ≦3.0% @ 1KHz 1mW
  Skuteczność:
  90.39±5dB (1mW/1KHz)

   

  Informacje dodatkowe:

  Okres gwarancji: 24 miesiące
  Dostawca: Freeway OMT, polski autoryzowany dystrybutor marki Skullcandy