Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Crusher Wireless [kolor czarny]

Producent: Skullcandy
 • 399,00 zł / szt. 649,00 zł
 • szt.
 • Dostępność: Dostępne w magazynie Dostępne w magazynie
 • Oblicz
Gwarancja: 24 miesiące
 • Dodaj recenzję:
 • Skullcandy Crusher Wireless to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych, cechują się zarówno lekkością – ich waga to 275 gramów – jak i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzna część pałąka jest gumowana, co znacznie zwiększa komfort ich noszenia.

  Wyjątkowe przetworniki

  Słuchawki Skullcandy Crusher zostały wyposażone w dwa przetworniki (Rex40 oraz Sensation55). Takie rozwiązanie umożliwia stworzenie przez nie szerokiej sceny i dobrej ekspozycji każdego dźwięku. O jego jakość dba także zintegrowany wzmacniacz. Duży nacisk położono na basy, dlatego są one doskonale „wyczuwalne”, niezależnie od gatunku muzyki. W słuchawkach został umieszczony suwak, pozwalający regulować natężenie tonów niskich.

  Szerokie możliwości

  Słuchawki Crusher to model bezprzewodowy – wbudowany nadajnik Bluetooth umożliwia sparowanie ze smartfonem lub innym źródłem dźwięku w odległości do 10 metrów. Wraz ze słuchawkami otrzymuje się kabel, dzięki któremu połączysz je też analogowo. W obydwu przypadkach do zarządzania muzyką służy zintegrowany pilot. Słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Crusher mają również wbudowany mikrofon – dzięki temu można prowadzić za ich pomocą rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania smartfona.

  Zaletą tego modelu jest także wbudowana bateria. Na pełnym ładowaniu pozwala na aż 40 godzin pracy urządzenia! Szybkość zużycia energii zależy od głośności, z jaką odtwarza się muzykę. Ze względu na swoją lekką konstrukcję, słuchawki bezprzewodowe Skullcandy można nosić cały dzień bez uczucia zmęczenia.

  Dane techniczne:

  Rodzaj słuchawek: wokółuszne
  Konstrukcja: zamknięta
  Pasmo przenoszenia (Hz): 20-20000
  Przetwornik (mm): 40
  Impedancja (Ω): 33
  Sposób połączenia: bezprzewodowo, przewodowo
  Rodzaj transmisji: bluetooth
  ANC: nie
  Mikrofon: tak
  Pilot: nie
  Regulacja głośności: tak
  Czas pracy (h): 40
  Złącze ładowania: microUSB
  Zasięg (m): 10
  Waga (g): 275
  Nazwa modelu: Crusher Wireless
  Kolor dominujący: czarny